Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Karácsony Gergellyel tényleg...

Karácsony Gergellyel tényleg lehet személyesen találkozni ha van valamilyen javaslatom vagy megbeszélnivalóm vele?

Figyelt kérdés

Tényleg ekkora demokrácia lett ebben a városban pár nap alatt?


Mert nekem lenne megbeszélnivalóm vele, hogy pl. mikor fogok kapni állami bérlakást politikai kapcsolatok nélkül.


2019. okt. 17. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehet. Csütörtökön beiktatják, pénteken e-mail-ben kérj időpontot. Lesz egy pár hét!

2. Mióta pályázol lakásra? Évente kb.2x vannak pályázatok kiírva. Én évekig pályáztam mindenhol, ahol megfeleltek a kiírásnak. Kb. 100 pályázat után nyertem egy felújítandó bérlakást. Kapcsolat nélkül. Te eddig mennyit írtál?

2019. okt. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es, semennyit, hiszen a kérdező egy évek óta ide járó troll, aki semmit nem tesz azért, hogy előrébb kerüljön, csak idejár hisztériázni. Néha kibukik, elborul az agya, akkor kitiltják, majd visszajön más nicknéven. Onnan ismered fel, hogy mindig ilyen hülyeségek a nicknevei mint "sánta digó". Súlyos elmebeteg, szociopata és valószínűleg skizofrén a gyerek.
2019. okt. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi az infót, gyanítottam... De talán másnak segít a válasz.
2019. okt. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát remélem, mert volna mit mondanom neki!!
2019. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!