Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán rendelkezik paranormális...

Orbán rendelkezik paranormális, természet feletti képeségekel, például tömegmanipuláció?

Figyelt kérdés

A kérdés nem trollkodás,komoly és azért nem ezó kategória mert oda meg túl orbános.


Szerintem orbán viktor képes valamiféle jedi-elmetrükk féle tömegmanipulációs képeségekel ezért sikerül neki minden,például az unió ezér nem dobott ki minket.

És mint tudjuk a gyenge akaratú embereket a legkönnyebb befolyásolni az erővel.



2019. okt. 26. 17:37
1 2
 1/14 belapus ***** válasza:
77%
A tömegmanipulációhoz nem természetfeletti képesség kell, hanem tudatlan bunkó népesség.Egy olyan országban pedig, ahol "..az egy főre jutó bunkók száma: kettő.” - persze lehet, már 3 vagy 4 - ott a létszámmal nem lesz gond.
2019. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem o rendelkezik tomegmanipulacios kepessegel, hanem a media birodalom ami mogotte all. szerintem szonokkent kifejezetten gyenge.
2019. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég ügyesen felolvassa a tanácsadók által írt beszédet, ha erre gondolsz.
2019. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Orbán feje az ezresen rajta van tehát hisz a mágiában.


Valahol azt mondták hogy valami MUSZLIM mágia szerint ha sokan megfogják az arcát az illetőnek nő az ereje,az ezrest még sokan fogdosák,ezért nem akar eurót az öreg jedi.

2019. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

#1!

Hol jártál, mert már régen olvashattam tőled hozzászólást?! És egyszerűen hiányoltalak.

2019. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Orbán nemnormális paranormális!
2019. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem Felcsúton, a Makovecz-kazánház lehet igazából valami valóságtorzító-generátor, hogy lapátolják bele a tóriumot, felpörög és átalakítja a gyengeakaratú emberek elméjét, hogy Fidesz-zombi legyen belőlük.
2019. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges, eddig sikeres volt ha nem is ebben, de kísértetiesen hasonló dologban...
2019. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Média = hírközlés = reklám és filmipar = tömegmanipuláció. Szubjektív élmények által kialakított pozitív és negatív érzelmi kötelékek elképzelésekkel amiknek az egyén nincs tudatában. Vagy mi
2019. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha úgy vesszük akkor igen :D
2019. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!