Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet hogy igaza van Grétának...

Lehet hogy igaza van Grétának és tényleg létezik a globális felmelegedés?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy feltűnt-e valakinek de lassan december és 20-25 fok van.

Nem vagyok 100 éves de pl még 10 évvel ezelőtt is ilyenkor már 0 fok volt.

Ez csak egy illúzió hogy hideg van mert nem süt a nap.


2019. nov. 18. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Én vélelmezem hogy globális klímaprobléma igen is létezik. Egyáltalán nem vagyok szkeptikus a témával kapcsoaltban.

De ez a kislányt tényleg csak egy freakshow.

2019. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem globális felmelegedés van, hanem klíma változás. Lesznek olyan területek, ahol jóval melegebb lesz, mint eddig volt, máshol jóval hidegebb.

Greta nevű médiacelebet meg hagyjuk már könyörgöm, ne futtassátok tovább.

Azt fogjátok elérni ezzel a Greta felfuttatással, hogy az igazi környezetvédők meg fogják unni és háborút robbantanak ki ellenetek és kitör az első globális polgárháború.

2019. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Az #1-es megnyilvánulásoddal megmutattad hogy vagy csak trollkodsz vagy tényleg ennyire sötét vagy.

Az a kislány beteg. Ez tény, nem vita tárgya. Semmi többet nem mondtak róla a fideszes politikusok, a kormányzat képviselői.

Ahogyan senki nem tagadta sem a környezetvédelem fontosságát, sem azt hogy lenne klímaváltozás.

Ellenben nem létezik olyan, hogy "globális felmelegedés" mert majd amikor meg mínusz 20 fok lesz március közepén, meg hóesés által betemetett országutak, mint pár éve, akkor majd globális lehűlésnek fogod nevezni ami történik?

Nem volt 20-25 fok, csak az érzetedhez képest volt meleg az idő ahol sütött a nap. Nagyon kellemes idő volt, de koránt sem példa nélküli.

[link]

"November hónap időjárása - 50 éves átlagok alapján

2009. október 26.,

...November időjárásában, sokszor erősen érződik a télies jelleg. Különösen a hónap végén tapasztalható jelentősebb hőmérséklet visszaesés ami, ha nedvesebb időjárással társul gyakorta „meghozza” ez első összefüggő hótakarót is síkvidéki területeken. Jóllehet a hónap elején, még előfordulhatnak akár 20 fok fölötti maximum hőmérsékletek, a hónap végén azonban már annak is örülhetünk, ha 5 °C-ig emelkedik a hőmérők higanyszála."

Ott van az internet, használod - akkor miért nem arra hogy ELŐBB információt szerezz és utána ne írj le butaságot?

2019. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 hollófernyiges ***** válasza:
57%
Ezt az egész beteg kislányos dolgot Putyin kezdte el nyomatni, tőle vette át a magyar kormánypropaganda is és Putyin országa - hogy, hogy nem - olaj- és földgázeladásból él.
2019. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

4-es! A baj "csak" az, hogy fordítva ülsz a lovon, globális felmelegedés van, emiatt van a klímaváltozás.

Ha egy hely átlaghőmérséklete növekszik, az felmelegedés, ha az egész világot érinti, akkor az globális felmelegedés. Az, hogy lokálisan lesznek lehűlések, mert pl. megszűnik az észak-atlanti áramlás melegítő hatása, attól még globális felmelegedés van, érted már?

pont, hogy kevered a lokális "a hideg lesz márciusban" és a globális az egész bolygóra kiterjedő dolgokat.


ui. az meg, hogy valakit betegnek neveznek, nos inkább nem is minősítem, mert kimoderálnának.

2019. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudni kell, hogy a Földön mindig is jellemzőek voltak a nagy lehűlések és a felmelegedések.

Most az emberi tényező miatt, a rengeteg karosanyag kibocsátás miatt meggyorsult a folyamat. Közben a vizeinket és az éltető levegőt is alaposan beszennyeztük és folyamatosan pusztitunk mindent.

Igaza van Gretanak, más kérdés, hogy támadható a kora, személye, családja stb.

Nem kell, hogy szimpi legyen, de igaza van.

2019. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

A legszomorúbb dolog az hogy egy kislányt raknak oda egy ilyen fontos témával kapcsolatban. Nem a korával van a gond hanem azzal hogy nem tett le semmit így nem komolyan vehető.


Van egy másik gyermek(már felnőtt 25 éves) aki 16 éves korában találta fel azt a rendszert amivel az óceánokat tisztítják a mocsoktól őt miértnem rakják oda? Egy tv műsorban sem szerepelt pedig mai napig aktívan ezt csinálja. Ilyen embereket kellene tenni a klímavédelem élére. Nobel díjjas tudósok stb kellene hogy felszólaljon az ENSZ-ben erről

2019. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5 "az meg, hogy valakit betegnek neveznek, nos inkább nem is minősítem, mert kimoderálnának."

Ilyenkor látszik hogy valójában egyáltalán nem érdekel hogy a másik mit írt le - eldöntöd magadban és belelátod azt amit te oda képzelsz. Ahogyan az is látszik hogy a témában nincsenek valós információid.

Greta Thunberg a saját támogatói által a médiában megjelentetett információk között szerepelt, hogy Asperger szindrómás. Vagyis beteg. Ezt lehet nem tudomásul venni, figyelmen kívül hagyni, de ettől még így van.

Ahogyan egyik kormányzati megnyilvánulásban sem beszéltek a kislányról sértő módon, és ahogyan ott sem, én sem használtam ezt a jelzőt pejoratív vagy negatív módon - csak te látod bele. Az a kislány beteg - vagy beteg volt, amit sikerrel kezeltek esetleg azóta. Ez nem felé negatívum, hanem azokat minősíti LE, akik előtérbe tolták, akik kihasználják, mert ezt teszik vele.

Neked meg nem kellene elhinned amit az "üggyel" kapcsolatban ezek a személyek tálalnak számodra, pontosan amiatt, mert nekik érdekük, hogy szerepeljen - a kislánynak meg nem.

A KLÍMAVÁLTOZÁS létező dolog, ahogyan az emberi környezetszennyezés, az élőhelyek, az ivóvíz rongálása, szennyezése is az. A környezet védelme rendkívül fontos és az emberi lét számára elengedhetetlen hogy változtassunk az eddigi folyamatokon.

De ez nem ok arra hogy agyatlan módon ökovészhelyzetekkel kampányolva a haragoszöldek kampányait szolgáld, ahogy nem ok arra hogy tudás nélkül az ökoterroristák elvárásait teljesítsd meg követeld te is, mert azok sokkal nagyobb bajhoz vezetnek mint amiben már most is vagyunk.

2019. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem is ez a lényeg, hanem hogy a jobber/kormány médiában őt is ellenségnek állították be. Csak azt nem értem hogy miért?

Vagyis inkább úgy mondanám hogy a kommentelők (pl 888) köpködik kb mint a híres Sorost.

Igazából teljesen mindeg

2019. nov. 18. 15:05
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindegy* hogy kit raknak be ellenségnek a magyarok imádnak gyűlölködni.
2019. nov. 18. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!