Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért szavaznak a Fideszre?

Miért szavaznak a Fideszre?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy egyes családok, főleg idősebbek miért szavaznak a Fideszre és miért ócsárolnak másokat?

Láttam egy videót, ahol azt üvöltözték, hogy a fiatalok nem akarnak dolgozni, meg tanulni és hogy az ő pénzünkből tanulnak.

Amikor kiderül egy teljesen nyilvánvaló dolog, akkor tagadják.

Miért ilyenek? Miért rajonganak ennyire a fideszert? Tehát mindegy melyik párt van, a nyugdíj meg ilyesmi nem tud drasztikusan megvaltozni. Nem úgy megy hogy Orbán a jó miniszter, ezért a nyugdíjak 100 ezerről 300 ra növekednek, Gyurcsány meg a rossz, ő nem akar adni ezért megfelezi. Ilyen nincs, pedig lényegében ezt próbálják elhitetni.


2019. nov. 27. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Ezt nem azért írom mert éppen őket szeretném védeni, sőt ha tudni akarod én nem a Fideszre szavaztam, a valódi kérdés inkább az hogy mi közöd van ahhoz hogy ki kire szavaz? Az én véleményem szerint mindenkinek szíve joga abban hinni amiben akar, és azt tenni, amit csak akar (jogi kereteken belül). Amúgy ha engem kérdezel az összes magyar politikus ugyan abból a kutyaalomból került elő abban az értelemben hogy pénzt és hatalmat akarnak, Orbánék a muszlimokkal ijesztgetnek minket, a jobbik a cigányokkal, Gyuri bácsi pedig azzal rémiszt meg minket hogy odalopózik mögénk és a fülünkbe súgja a prímszámokat. Vitával sokra nem megyünk, egy berögzült világképet pedig nem lehet csak úgy észérvekkel megdönteni.
2019. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Meg vannak hulyitve, ez nem az anyagiakrol szol mar. Szerencsetlen nagymamam is nezi az M1-et es onnan tajekozodik. Azt hiszi, hogy aki nem fideszes az se nem vallasos, se nem csaladcentrikus, es vegkepp nem hazaszereto... konkretan fanatizalva van a fidesznek a kemenymagja, es nincs atjaras vagy parbeszed semmilyen szinten az ellenzekkel. Szegeny nagyikam is jot akar, csak baromira meg van vezetve. Ezert fogadtam meg, hogyha oreg leszek arra fogok szavazni, akire az unokaim/gyerekeim megkernek. Es nem azert, mert az oregek altalanossagban hulyek, de a fiatalok fognak elni sokkal tobbet abban a rendszerben, igy inkabb ervenyesuljenek az o erdekeik.
2019. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert emberemlékezet óta nem volt ilyen jó kezekben az ország irányítása. És ezt épp elegen gondoljuk így.
2019. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mindentudó99 ***** válasza:
51%
Ha egy videóból indulsz ki az már elég baj. Szerinted más szavazótáborról nincs ilyen?
2019. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Több oka van. Már a családi adókedvezménnyel, csok-kal, rezsicsökkentéssel eldöntik a dolgot. Egy család tízezrekkel kevesebbet adózik... Ott vannak a közmunkások, közalkalmazottak, akik függésben vannak, segélyen élők, krumplit kapók, a migránsügy is jolly joker. A baloldal inkompetens, nevetséges, botrányos, sok szempontból veszélyes, és talán emlékeznek az emberek az ország tönkretételére és Gyurcsányra. Egyébként tényleg sokkal rosszabb lenne a baloldal, bármilyen rossz Orbán. Ez bebizonyosodott 2002 után is... 2006-ban már visszasírták a Fideszt.
2019. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Egyszerűen ilyenek a fanatikus, elmeőrült emberek.
2019. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
A magyar egy diktatúraigénylő nép.
2019. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Fő a krumpli.
2019. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert az orruknál tovább látnak.
2019. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
A miértet nem tudom, de egyre kevesebben vannak.
2019. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!