Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az oka annak hogy a demokrá...

Mi az oka annak hogy a demokrácia kezd bukásra álni a világban?

Figyelt kérdés

Egyre több ember egyre több országban kezd a populizmus és a diktatorikus rendszerek felé fordulni.


Link: [link]


Mi ennek az oka?



2020. jan. 31. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Már régen volt világháború.
2020. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Néhányan rájöttek, hogy a demokráciát hogyan lehet rossz célokra felhasználni.
2020. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
A demokrácia az intelligens, gondolkodni tudó embereknek való. Ebből pedig egyre kevesebb van.
2020. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én nagam is demokrácia ellenes vagyok mert talán mi,magyarok tudjuk mi van ha elszabadul valamelyik párt.


Mind az mszp mind a fidesz visszaélt a hatalmával és a többi(szatelit)párt is ugyan úgy hibásan cselekedne ha hatalomra kerüpne.

2020. jan. 31. 15:59
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

15:59: és akkor mit vezetnél be helyette?

Szerintem nagyon hasznos lenne a műveltségi cenzus. A kedves szavazónak, mielőtt voksol, meg kellene válaszolni néhány kérdést, mennyire van tisztában az aktuális politikai helyzettel. Aki nem megy át, az nem szavazhat. Ennyi.

2020. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Az, hogy sehol nincsen valódi demokrácia. A Fidesz is demokráciának nevezi a saját förtelmes mocskát és az USA is a sajátját és a többi is, holott egyik sem demokrácia, mindenhol egy korrupt elit uralja az emberek életét a saját érdekeit erőszakosan érvényesítve.
2020. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező: azért benned is rendesen össze vannak keveredve a sebességek!

Először jó lenne a demokráciát definiálni!

Sokak szerint ma Magyarországon demokrácia van - ezek alapján nem csodálom hogy nagyon rossz véleményük van az embereknek!

2020. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az a demokrácia amit épp mond a hatalmon lévő párt,és az a baj hogy ahány párt annyi demokrácia.
2020. jan. 31. 16:16
 9/16 Neurotech ***** válasza:
100%
csak nem az enciklopédiából vetted ki ezt a mondatot? :)
2020. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Miért,mi rosszat írtam?
2020. jan. 31. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!