Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki mindig narancssárga ruhát...

Aki mindig narancssárga ruhát hord, az szerintetek Fideszes?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akinek nincs sok ruhája, de ami van az mind narancssárga. Én rocker vagyok, általában feketében járok, néha piros színnel kombinálom. Az osztálytársam mindig szóvá teszi, hogy én állandóan fekete cuccba megyek iskolába, emo vagyok, meg e-girl meg depressziós meg mit tudom én micsoda. Már kicsit idegesít. Amikor szavazás volt mindig elmondta, hogy ők a Fideszre szavaztak. Ők egyébként határon túli magyarok, Romániából jöttek. Az ilyenek szeretik a Fideszt. Szerintem szerelmes Orbán Viktorba. Szerintetek? 16/l.

2020. febr. 7. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Náluk az esti ima is úgy kezdődik, hogy Én Orbánom, óh Orbánom
2020. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2020. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha lányról van szó, mint osztálytársadról akkor csak szereti ezt a színt, az elmúlt szezonban te is láthattad hogy több változata is éppen divatos volt, tele voltak vele az üzletek. A lányom is vett narancssárga felsőt, pedig alapból nem szereti ezt a színt, de az a darab és az az árnyalat neki is megtetszett.

A párt színeit nem viseli magán az ember, még a legelvakultabb pátszavazó is max hamutartót vagy kulcstartót vesz ilyen célból a pártja színeiben. A fideszeseknél ez jobban látszik, mert kék, vörös vagy lila tárgyak kevésbé feltűnőek, mint a narancssárga.

ha fiú ez az osztálytársad akkor szimplán színvak, ruhában narancssárgát fiú csak ekkor hord állandóan.

"Ők egyébként határon túli magyarok, Romániából jöttek. Az ilyenek szeretik a Fideszt. "

Ez meg a nettó sötétség kategória, hogy így beszélsz másokról, ne légy bunkó és hagyd abba!

Én meg írjam le hogy az "olyanok" meg mint te, azok meg semmit nem értenek a világból?

2020. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Pirossal kombinálod? Gyanús vagy te nekem...!
2020. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

Sajnos elfelejtették a szégyen-napját, amikor éppen orbán és bandája miatt nem lett érvényes a kettős állampolgárságuk megszavazása.

Ezek is gyorsan felejtenek, mint az anyaországi krumplisok.

2020. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
#5 Mit hazudsz már megint?
2020. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

A krmupliszsák nem hazudik.

Ha kiürül, akkor kiürül.

Jövőre remélem két kilót adnak minde X-hez.

2020. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
100%
Nem.biztosb hogy fideszes...lehet, hogy kukás
2020. febr. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. febr. 11. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem buddhista szerzetes. :D
2020. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!