Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a munkahely...

Miért van az, hogy a munkahelyeken, különösen multiknál, egymás után veszik át a gender elmebajt és tartják a kisikolás-szintű oktatást a munkahelyi zaklatásról?

Figyelt kérdés
Ülök benn és úgy érzem magam, mint egy nemi erőszakoló, vagy akinél bármikor ott lóg a levegőben, hogy nem bír parancsolni magának és valakit a falhoz nyom. Komolyan, elmagyarázták nekünk, hogy milyen "beszólás" számít viccesnek és mi nem, és mit kell jelenteni a természetesen teljesen titkos anonim forródróton a cég felé "zaklatás" esetben. Kommunizmus, komolyan. ENnyi erővel nőként bármelyik (férfi) kollégámat bemárthatom anélkül, hogy a poifámat vállalva igazolnom kellene a vádakat. Ez meg Herold rögtönítélő bíróság! :) (aki nem tudja, mi ez: "schnell gericht Herold", keressen rá)
2020. febr. 24. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Ez a haladó liberalizmus vívmánya!

Légy vele boldog.

2020. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

"úgy érzem magam, mint egy nemi erőszakoló, vagy akinél bármikor ott lóg a levegőben, hogy nem bír parancsolni magának és valakit a falhoz nyom"


:D Szépen megfogalmaztad. Üdv a feminácik által elképzelt világban. Mi férfiak sajnos ugyebár mind ilyenek vagyunk.

2020. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
(+ nem kicsit sértő is a feltételezés, de hát ugye mivel az a lényeg, hogy senkit se bélyegezzünk meg a neme alapján, belefér :)
2020. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Terjed a liberális agybaj.


Lobotómiát nekik!

2020. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Ajánlom nézd meg a "The morning show" c.sorozatot,és jobban fogod érteni hogyan is működik az emberi természet.


Nem értem mi a baj azzal,hogy foglalkoznak társadalmi,munkahelyi problémákkal.

A tájékoztatásból csak tanulni lehet.


Na,meg ugye tudod van az mondás,"akinek nem inge nem veszi magára".

2020. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Én is multinál dolgozok és más nagy világcégeknek gyártjuk a termékeinket és ezek a nagy cégek időnként idejönnek a saját tolmácsaikkal és kikérdezik a dolgozóinkat, hogy az általuk elvárt etikai alapelvek itt be vannak-e tartva. És ha kiderül, hogy nem, akkor a termelési volumenünk felét buknánk. Ezért kell rendszeresen oktatnunk erről a dolgozókat. Ez van. Amúgy is szerintem ma már alapvetőnek kéne lennie, hogy nem nyúlunk alá a kolléganőnek, hogy nem csöcsörésszük a diákmunkásokat meg hogy nem böfögünk be valami szexista trágárságot kétpercenként. Ez mindig is tróger dolog volt még a PC mánia előtt is.
2020. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Szörnyű! Átérzem a problémád. Ja, nem, hazudtam.
2020. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6: alapvetőnek kéne lennie? :D Mert a férfiak nagy része számára nem alapvető, hogy enm nyúlkálunk kérés nélkül, igaz? Bizonyára minden hímre jellemző, hogy alányúlogat a nőknek, véletlenül sem csak 1%-ukra vagy annyi sem. Na ez a gusztustalan csúsztatás, nem az, amikor kéretlenül csúszik beléd valaki.


5: a tájékozatással nincs baj? Akkor te se veszed magadra igaz, ha én előadást tartok arról, hogy minden nő hajlamos a hűtlenségre, csábításra, szétteni bárkinek a lábát, ezért legyenek óvatosak a férfi kollégák? Ugye nem veszed magadra?

2020. febr. 24. 11:40
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem csak azzal van a gond, hogy az 1% nyúl szándékosan rossz helyre, hanem azzal, hogy ennek nincs semmi következménye, mert a másik 99% nem veszi komolyan.

Nem tudom, hogy mi a nemed, de mindegy is, elég ha belegondolsz, hogy valaki kéretlenül benyúl valahova neked és, olyan, akit egyáltalán nem tartasz vonzónak, majd mindenki más csak legyintene erre, esetleg jó poénnak tartaná. Ha pedig erőszakosan fellépsz ellene, akkor te leszel a hisztis, fapitsa/puhapöts, aki egy nőnek/férfinek sem kell majd, mert prűd.

Szerintem te sem örülnél neki.

2020. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

#8

Sajnos nem az. Ezek a problémák amiket leírtam mindennaposak és még ma is vannak esetek. Csak ma már ezzel foglalkozunk sőt zéró tolerancia van és nem egy, meg nem két embert ki kellett ezért rúgnunk.

2020. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!