Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az index nevű "híroldal„miért...

Az index nevű "híroldal„miért gyalázhatja folyton a magyar embereket, semmi féle szankció nélkül?

Figyelt kérdés

Ma is a zsindex magyargyülölői egy ilyen cikket hánytak fel a netre: [link]


Írásából kitünik hogy egy külföldi írta aki szintiszta magyargyűlölő.


Egy ilyen liberális gyűlöletkeltő oldal hogy működhet a 21.században,úgy hogy még büntetést vagy börtönt sem kapnak.


Ezt az oldalt miért nem büntetik meg közösség tagja elleni uszításért vagy nemzetgyalázásért?



2020. márc. 7. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Lehet én vagyok hülye,de ez a cikk szerinted hol gyalázza a magyarságot?
2020. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Nekem ez a cikk még nem is tűnik annyira magyarellenesnek, rosszabra számítottam az Indextől. Egyébként az, hogy lehet magyarellenes véleményt hangoztatni, nem mutat mást, mint, hogy szólásszabadság van, nincs diktatúra.
2020. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A magyarokat ávósnak meg seprűvel verekedőnek titullálja,meg itt van egy kis magyart hülyéneknézés:" és ha nem mondod kapásból az Anyám tyúkját, akkor parfisnyéllel kitaszigálnak„
2020. márc. 7. 20:35
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Mert szívükben nyilvánvalóan nem magyarok. Magyarországon sok ilyen kisebbségi éldegél. Jó dolguk van, mert a magyarság megosztott. Ezt ki is használják. Azt teszik meg, amit engedünk.
2020. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A kurucinfó is hasonló hangvételt üt meg,és be is vannak tiltva.
2020. márc. 7. 20:39
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Néhány idegengyűlölő ötker lépcsőházi, cédulán üzengető nyugger leoltása mióta magyargyűlölet?
2020. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Hm, jó ötlet, mi is kiírjuk, csak angolul (természetesen google translate) és teszünk alá egy biohazard jelet!
2020. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Legalább eljut ez a védekezési módszer sok emberhez.
2020. márc. 7. 21:06
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
:DD Jó a cikk. Dear foreigners! Please no come to our stairhouse because we not want to be down with the sickness! Thank you much, best regards, aunt Piri. Már nyomtatom is!
2020. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%

Az a te bajod... hogy sokat voltál vidéken... Nem fejlődött ki az agyad...


Tudtad, hogy a humorérzék hiánya alacsony intelligenciára vall?

2020. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!