Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A 2020-as világválságban a...

A 2020-as világválságban a kisebb számítástechnikai termékek ára (pl. : egerek, fejhallgatók) csökkenni, vagy nőni fog?

Figyelt kérdés
Azt mondják lesz...

2020. márc. 31. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem lesz semmiféle válság, pont most tanulom a gazdaságtant OKJ-n vagyok pénzügyön így az én véleményem szerint nem lesz, több összeadás,kivonást végeztem,és mindegyik megerőít abba,hogy erősödni fogunk,hisz Orbánék 04.07.-én bejelntik az élénkitő csomagot
2020. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
OKJ-s közgazdász baa6szod :DDDDDDDDDD Az valami olyasmi, mint a dollármilliárdos gázszerelő? :DDDD
2020. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi 1-es, de az OKJ-s képzésed közben vagy. Ugye érzed, hogy ez a kijelentés így olyan volt, mintha egy videójátékokon nevelkedett kisfiú mondaná, hogy milyen király lenne egy háborúban mert épp lövöldözős játékkal nyomja.
2020. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nőni.. webkamerát már most se kaapni
2020. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Jelentősen csökkent az üzemanyagok ára.hozott ez bármilyen mértékű árcsökkenést?a számtek cuccok amúgy is külföldről jönnek,a forint meg nem ér semmit.
2020. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az üzemanyagár nem számít, mert akkor a házhozszállításnak is olcsóbbnak kéne lennie, de mégis egyre drágább.
2020. márc. 31. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nőni fog, hiszen állnak/álltak azok a gyárak is, amik ezeket gyártják. Kevesebb termék, magasabb ár.
2020. ápr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kínában újraindult a gazdaság(úgy hallottam). Akkor elvileg gyártani tudnak.
2020. ápr. 1. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!