Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Politikailag milyen a kapcsola...

Politikailag milyen a kapcsolatunk Romániával?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem emlékszem pl. olyanra, hogy Orbán találkozott volna valamelyik román miniszterelnökkel ebben a tíz évben.

2020. ápr. 2. 03:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Semlegesnek mondható a két ország közti viszony szerintem. A két országnak nincs közös témája a politikában, nincsenek egymásra szorulva gazdaságilag. A kétpólusú világ idején se különösebben foglalkoztunk Romániával. Legalábbis én nem emlékszem arra, hogy a Kádár és a Ceaușescu olyan sokat találkoztak volna egymással.
2020. ápr. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Remélem sz@@r...
2020. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8%
Viszont Dr. Tüsi Péter Mihály Úr mindig elmondja a román kollégáival ölelkezve, hogy: "Soha még ilyen jók nem voltak a kapcsolataink román barátainkkal, mint most!"
2020. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!