Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki vagy egyedül...

Van itt olyan aki vagy egyedül vagy a barátnőjével/barátjával vagy a családjával kivándorlást tervez? Hova? Miért? Mikor? Kivel?

Figyelt kérdés
Én még nem tudom hogy mit fogok tenni. Szeretem a hazám, őrzöm a hagyományokat és szeretem a nemzeti dolgokat, de ezért már van egy határ. Értem én hogy itt élnem halnom kellene, de úgy vezeti a kormány az embereket mint ahogy én a kutyám szoktam, tehát örülhetek hogy Orbán nem lesz Magyarország diktátora, ha már halott lesz és annak hogy nem örökléses rendszer lesz. Ez már éppen elég zavaró, de még azt sem mondhatjuk hogy valami hú de sokat tesz a hazájáért vagy olyan hú de sokat tennének a jólétét. Mi értelme itt maradni?? Hogy egy álnamzeti kormánynak megfeleljek, aki rabszolgaként tart?! Örülnék ha a magyar oktatásból elmenekülhetnék, mert az is sz@r. Van itt olyan aki szintén tervez ilyet ha kész lesz rá anyagilag vagy jogilag? Ti miért? Kivel terveznétek új életet? Kort is írjatok légyszí!

2020. máj. 5. 21:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül megyek, a tervek szerint Izlandra. Ugyan az lesz a munkám mint most, csak 9x annyi fizetésért. Amint vége a vizsgáknak, már itt sem vagyok.
2020. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

én afrikába lépnék le


szar a hely, de legalább nincs ez a cirkusz, amit itt művelnek


meg nincs egy ilyen rohadt posztkommunista állam, hogy b@$zogasson mindenért

2020. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Afrikában nincs jólét és maximális a kizsákmányolás. Hogy lenne már posztkommunista ez az ország, ha széljobber, ultrakonzervatív, álnemzeti, pénzes-tökés kormány van??!! Afrikáőban nem nagyon szeretik a fehéreket, mert Churcheill is az volt, meg a többi is, akik gyarmatosították őket. Jó előnytelen minden kérdésben (hacsak nem Arábiáról beszélsz), de oda menny ahova akarsz!
2020. máj. 5. 22:15
 4/30 A kérdező kommentje:
Afrika nagy része pont kommunista, mert azzal tudják úgy ahogy visszaszorítani a tőkéseket, hogy kizsákmányolják és kihasználják a népet. Nem lenne ám az rossz hely, de a történelem nem kedvezett nekik, pont mint nekünk sem (pl. O.M.M.-ben sem volt gyarmatunk). Van ott minden földi jó ami kell a gazdagsághoz, de a kapitalista elit kizsákmányolta/ja.
2020. máj. 5. 22:18
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy fingod sincs a világról.


Amúgy amint mondtam, a tökömnek se kell jólét, ha ilyen undorító kormány és társadalom jár hozzá. Elvagyok én a négerek közt, amíg meg nem ölnek, vagy amíg el nem visz az AIDS

2020. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát ha utolsó zarándokutnak szánod, hát legyen... Egy szóval nem mondtam hogy maradj itt, pont te vagy itt az értelen, menj Skandináviába, szociális társadalom, egyenlőség, szabadság és testvériség, ideális társadalom. Vagy ott van Amerika, másik földrész és ha bár nagy a különbég ember és ember között, de jólét az van. Felőlem aztán az Antarktiszra is költözhetsz, sőt a Plútóra is, én leszek a legutolsó akit érdekel.
2020. máj. 5. 23:18
 7/30 A kérdező kommentje:
Ha mindenképp máshova akarsz ott van az emblegetett szamár Arábia és Ázsia is.
2020. máj. 5. 23:19
 8/30 anonim ***** válasza:

Én lassan Bsc-t végzek, és még itthon csinálok Msc-t. Legkésőbb 2026-os választásig várok, aztán lépek valami északi államba, pl. Finnország.


"Szeretem a hazám, őrzöm a hagyományokat és szeretem a nemzeti dolgokat"

Máshol is lehet szeretni, nem csak itthonról. Nekem ez ezért nem olyan nagy dilemma. Ha a kormány így bánik velem, illetve bizonyos rétegekkel, akkor nincs miért maradnom.


"Hogy lenne már posztkommunista ez az ország, ha széljobber, ultrakonzervatív, álnemzeti, pénzes-tökés kormány van?"

Max annak mondja magát. Amúgy ha megnézed a politikusok előéletét, akkor a legtöbb mszmp-s, kisz-es most a fidesz-ben van, és nem is kevesen.

Amúgy harmadikutas a politikájuk alapján, mivel fasiszta kormányként működnek.

2020. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én tervezek kivandorlast az ilyenek miatt,mint a kerdezo,mindegy hova csak el
2020. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Veszélyes ez az Isten veled magyarország rtl műsor.Pont este volt a tv- be,mondtam is a páromnak,hogy most sokan vérstemet kapnak és irány Katar😀
2020. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!