Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A koronavírus elleni vakcina...

A koronavírus elleni vakcina kifejlesztését milyen motiváció hajtja? A gyógyszergyártókat kecsegtető hatalmas haszon vagy az állami nyomás az állampolgáraik biztonsága érdekében?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Banán és csoki, itt a vakcina. Az immunrendszer legyőzi ha nem gyengül le...
2020. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

A gyógyszeripart egyedül a pénz mozgatja. Amiben nincs lóvé azt passzolják.

Európai orvos feltette valaha azt a kérdést, hogy miért vagy beteg ? A tünetek alapján adja a gyógyszert a tünetek enyhítésére. Eszébe sem jut, hogy ha a kiváltó okot szünteti meg akkor megszűnik a betegség és nem kell soha többé gyógyszer. De ez nem biznisz.

2020. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De miért kéne, hogy az állami ellátás biznisz legyen? Az államnak se jó, ha sok gyógyszer kell az embereknek, mert egy csomó támogatást kell rá adni.
2020. máj. 7. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:
#2! Miért van az, hogy a valóságban nem ez történik? mikor nekem magas vérnyomásom lett hetekig küldtek vizsgálatról vizsgálatra, hogy megtalálják az okát. Végül nem lett meg, de koponya CTtől nagylaborig, vese ultrahangig mindent néztek, pont hogy meglegyen a kiváltó ok.
2020. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miután hétről-hétre új dolgok derülnek ki, nyilván a pénz.

Legutóbb kiderült, hogy a tünetmentes gyerekeknél sztrokot és sok más dolgot okozott. Jó páran meg is haltak.

2020. máj. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
A koronavírusnak vége van. Gilead (aki a remdesivir hatóanyagot gyártja) részvényei kb szabadesésben vannak, amíg az összes többi részvény ára kb emelkedik, még a légitársaságoké is.
2020. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gazdaság teljes összeomlásának megállítása
2020. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokminden.


Én egy mezei közgazdász vagyok, engem a munka motivál. Végigvinni egy kisvállalkozás hitelezési ügyét, csinálni,megvédeni az üzleti tervét mindig nagy siker.

Meg elég szép pénz az én kis világomban

Elsőnek, vagy akárcsak eredményesnek lenni egy nagyságrendekkel komolyabb problémában szerintem sokkal nagyobb motiváció és nyilván sokkal nagyobb pénz.

100 éve nem volt ekkora eü válság, tehát a mai gyógyszerkutatók életében tán ez az egyetlen esély, hogy valami nagyot dobjanak.

Ki ne szeretne nagy megmentő lenni, mint Fleming az antibiotimokkal?


Az államok sokat nem tehetnek, támogatják anyagilag, aztán majd vesznek.

2020. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!