Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az amerikai...

Miért van az, hogy az amerikai tüntetésen a magyar jobboldal kritikátlanul a rendőrök pártját fogja, rendőri túlkapásokat hidegen hagyja, de bezzeg a 2006-al kapcsolatban teljesen más a hozzáállásuk?

Figyelt kérdés
2006-ban és most Amerikában is vannak ugyanúgy rendőri túlkapások. Azt látom, hogy a kormány közeli oldalak elítélik az erőszakos tüntetőket, de érdekes módon a 2006-os erőszakos tüntetőket mártírként állítják be. Hiába írják azt, hogy ezek az anarchisták gyújtogatnak, mikor 2006-ban is voltak gyújtogatások, erőszakosságok. Békés és erőszakos tüntetők voltak 2006-ban és most USA-ban is. A szélsőjobboldali vadhajtásokon szinte örömhírként írták azt le, hogy tüntetésekkor lelőttek egy antifát. Írtam kommentet, hogy bezzeg, ha 2006-ban lelőttek volna egy szélsőjobboldalit, akkor ordítoznának, dühöngenének, hogy itt mekkora rendőri brutalitás volt bezzeg, ha lelőnek egy antifát, akkor már örülni kell. Írtam, hogy mekkora kétszínűek, erre le is tiltottak onnan.
2020. jún. 4. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Csak megjegyzem: 2006-ban NEM voltak békés tüntetők, csak csőcselék.
2020. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Amerikai rendőrség=nácik

Magyar jobboldal=nácik

2006-os székházgyújtogató focihuligán csürhe= nácik

Gondolom most már kezdesz rájönni a relációkra.

2020. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!

A kérdésed is hazug, mert olyan nincs, hogy "magyar jobboldal".

Olyan van csak, hogy MAGYAR, vagy magyarellenes!

A bal és jobboldalnak a magyarsághoz semmi köze.

Gondolt át és te is rá jössz!

2020. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
2006-ban pont a hozzád hasonló tapsikolt a még most is bohóckodó böszmével az élen.
2020. jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 peca1000 ***** válasza:
5%

2006-ban a FIDESZ bérelte fel a csőcseléket, hogy randarílozzanak, és jött a hiszti, hogy a rendőrök visszalőttek. Szerintem még finoman bántak velük.


Mivel USA- ban faji alapon megy a hiszti, és ott is a baloldal kedvencei a kisebbség, mint nálunk, könnyű párhuzamot vonni, főleg úgy, hogy az USA-ban az antifák szervezték a tüntetéseket.

2020. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Neurotech ***** válasza:
Én a magyar jobboldalt erősítem, és természetesen azt gondolom, hogy rendőri túlkapások vannak ma amcsiban. Sőt, most végre megérdemlik a négerek is, hogy kormányozzanak egy kicsit, felőlem akár apardheid rendszer is lehet a négerek javára. Eredmény: USA mind gazdaságilag mind katonailag összeomlik, szépen Európáról és a Közel Keleteről leveszik a kezüket, Palesztinok IS végre fölszabadulnak, és még egy sor pozitív esemény történik. Szóval igen, a szerintem már a könnygáz vagy bármilyen kordon fölállítása is túlkapásnak számítson.
2020. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!