Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy tudták kirúgni az Index...

Hogy tudták kirúgni az Index főszerkesztőjét, ha ő a főnök?

Figyelt kérdés
Ha hülyeséget kérdezek, ne ítéljetek el, fiatal vagyok még. csak érdekel, mert hallottam a hírekben ezt

2020. júl. 22. 22:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Az üzemeltető rúgta ki.
2020. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
A Fidesz bárkit IS ki tud csinálni ha érdeke fűződik hozzá. Övék a rendőrség, az ügyészség, a törvényhozás, és 10 millió ember közpénze. Azt csinálnak amit akarnak. Most éppen lépésről lépésre számolják fel a jogállam utolsó bástyáit, ennek egyik eleme a legnagyobb még független hírportál vezetőjének eltávolítása. Az Index előtt is két út áll, ahogy állt anno az akkor független Origo, Népszabadság, Metropol stb. előtt: vagy egy fideszes bábot raknak a szerkesztőség élére, és ők is beállnak a soktucatnyi szennyportál közé amelyek ritmusra bégetik a végtelen sok a hazugságot, mocskolódást és kreténséget (Sorosmigráncsbrüsszelgyúrcsánykarácsony), vagy végleg lehúzzák a rolót. A Fidesz uralma alatt olyan hogy független sajtó, ami nyilvánosságra hozza és bírálja a gaztetteket, nem létezhet.
2020. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de hát nem ő volt az üzemeltető? övé volt a cég. vagy nem? bocsi nem értem
2020. júl. 22. 22:39
 4/21 A kérdező kommentje:
2 tudom, de hogy csinálják ezt jogilag? nem gondoltam volna, hogy ilyen komoly. az MTA is most kapott fideszes vezért
2020. júl. 22. 22:41
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem az övé a cég. Ő csak egy alkalmazott.
2020. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
a cég kié? a fideszé?
2020. júl. 22. 22:42
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
#4 Jogilag úgy, hogy nem jogilag csinálják. Itt már rég nincs jogállam. Bármikor átírnak törvényeket ha akarnak, vagy csak simán nem fog vele foglalkozni senki, mivel mint mondtam, minden fideszkézen van ami egy jogállamban független kellene hogy legyen: fideszes a legfőbb ügyész, fideszes az országos rendőrfőkapitány, fideszes a parlament kétharmada, soroljam? Egész egyszerűen az emberek pénzét sajátjukként használva felvásároltak mindenféle vállalatot akik a sajtótermékeket birtokolják, innentől ők szabják meg ki dolgozhat, ki mit írhat. Ennyi. Egy demokráciában nyilván ez elképzelhetetlen lenne. De olyan országokban mint Oroszország, Törökország, Üzbegisztán, Kína, ott nagyon is dívik ez a metódus.
2020. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
és ez EU ezt miért engedi? Meg a törököknek is? A többi nem EUs ország, az mindegy
2020. júl. 22. 22:48
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
A tulajdonos a főnök, mint mindenhol.
2020. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 meszike91 ***** válasza:
94%
Úgy hogy ő csak a főszerkesztő, de nem tulajdonos. Az esetek többségében a kettő nem ugyanaz. A tulajdonos pedig bármit megcsinálhat.
2020. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!