Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért zülesztették le a...

Miért zülesztették le a nemzeti1tv yt csatornát?

Figyelt kérdés

Utóbbi pár évben hanyagoltam a politikát, amióta megváltozott és megfogyatkozott a jobbik..


Viszont megint feldobta nekem az n1tv előzetes című sorozatát, ezek nagyon jól összerakott videók, szerettem a csatornát.

Most meg egy csomó videó f@szságról szól.

Havas megmondja, meg ez a kultpolis is. Mik ezek a retkek? Ez a gulyás balázs is egy sunyi ghec.

Emlékezés bogdán lászlóra?

Hát persze, hogyne..

Nagybetűs nevet az ilyen nem érdemel.


Van ma még a korábbi n1tv-hez hasonló csatorna yt-n vagy felejtős ez ma már?



2020. aug. 8. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
A hiba az ön készülékében van. A köztévé csak most kezd normális mindenkit érdeklő híreket adni. Én csak 10 éve tudom nézni az MTV-ét. Szinte csak azt nézem meg a HBO, HírTV-t és netflixet és boldog vagyok. Nem megy fel a vérnyomásom
2020. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez nem köztévé, interneten van.
2020. aug. 8. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki bírja nézni a Havas Henrik pöffeszkedő, flegma, öntelt fejét és hallgatni a megalomán szövegét, annak már mindegy, hogy mit néz...
2020. aug. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!