Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Budapesten kívül szerveznek...

Budapesten kívül szerveznek koronavírus/határzár ellenes tüntetést az országban?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Koronavírus elleni tüntetést? És azt aztán minek? Ettől visszavonul a vírus? Vagy a maszkviszelés ellen akarnak tüntetni az agyhalottak, azzal, hogy hulljon a férgese? Kíváncsi lennél, ha a tüntetől saják anyja, nagyszülei patkolnak el, akor is fújják nagy pofával, hogy nincs is vírus, csak kitaláció a több millió halott világszerte!
2020. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remélem, érthetö külön magyarázat nélkül is. Ha nem, akkor kifejtem.
2020. aug. 31. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen fejtsd ki. Szerintetek az egész csak kamu, a kormányok akarnak kibabrálnia néppel. Hallgatlak:
2020. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Semmifele konteoban nem hiszek.

A kifejtest a koronavirus elleni szóösszetételre értettem. Nyilvan nem attol lesz vege, ha tuntetnek ellene.

2020. aug. 31. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Budapesten szerveznek? Hol, mikor? Ott a helyem, ahogy minden gondolkodó embernek.
2020. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oh, Sopronban, elnezest. Rossz infot kaptam, de most sajat szememmel neztem meg a kiirast.
2020. aug. 31. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Nagyszerű! Az összes vírus össze fogja csinálni magát. Csak el ne felejtsétek, ők kicsit többen vannak.
2020. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem a vírus az ellenségünk, hanem azok, akik egy jelentéktelen vírusra hivatkozva tönkreteszik a világgazdaságot.
2020. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

Szerintem akinek legalább az IQ-ja pozitív, az tudja, hogy egy vírus ellen annyit ér a tüntetés, mint a robituszin.

Te melyik tüntetésre mész?

2020. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
Tüntessetek nyugodtan, legfeljebb megint 290 új eset lesz. De maszkot meg ne lássak egyetlen tüntetőn se!
2020. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!