Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 2020-ban újra ott tartunk,...

2020-ban újra ott tartunk, hogy elindult a Szabad Európa Rádió magyar adása. Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Minden hasznos választ fel fogok pontozni. Köszönöm a válaszadásra szánt időd. Szép estét!
2020. szept. 9. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Fideszes válasz : soros

Ellenzéki válasz : diktatúra

Szerintem az igazság a kettő között van.

Egyébként nem rádió hanem hírportál de a lényegen nem változtat. Mit gondolsz a médiahatóság adna nekik frekvenciát ?

Azt csodálom, hogy "HU" végződésű domaint kaptak. Meg azt is hogy valaki nem vásárolta fel az összes szabad-európa, szabadeurópa, európaszabad stb. nevet.

Én kíváncsian várom, hogy hogyan gondolja főszerkesztő a kiegyensúlyozott tájékoztatást.

2020. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Drábik János a műsorvezetője volt vtizedekig hallgassuk meg őt, legalább hiteles
2020. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javítást, valóban hírportál.
2020. szept. 9. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Végre!
2020. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Egyelőre annyi, hogy nem volt szükség rá. És hogy kinek-miért éri meg ebbe pénzt-energiát fektetni?
2020. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
YESSSSS!
2020. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező

Ma szabadon azt írsz amit és ahol akarsz, olyan hírportált hozol létre amilyet akarsz és bármikor bármit megjelentethetsz rajta. Ilyen közegben lényegtelen hogy az új - 150 ezredik portál neve Szabad Európa vagy Free Europe, vagy csak annyi hogy Új portál, a lényeg az, hogy ki finanszírozza.

Nézd meg azt hogy ki fizeti, gondold át hogy miért adja a pénzt!

2020. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy rádiót sem hallgattam vagy 20 éve
2020. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Én öreg vagyok, szóval nekünk a SZER a világot jelentette. Ez nem fogja.

Beáll a 168,444, 24, HVG napi, narancs mellé, vagy kikotyvaszt valamit ezekbőleg a fidesz sajtóból?


Mondjuk a világpolitika eleve kiesik, nem tudom.

2020. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, senkit nem pontoztam le.


Szép napot!

2020. szept. 10. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!