Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyenge a szélsőjob...

Miért ilyen gyenge a szélsőjobb, ha sok dologban igaza van?

Figyelt kérdés

Ha valaki pl. balosként, liberálisként stb. kezdi az életét, az is előbb-utóbb biztosan találkozik megdöbbentő igazságokkal, amiket csak a szélsőjobb mond ki mindig, és addig őrültségnek tartotta.

Az átlagos IQ eloszlása a világban, a muszlim világ intoleranciája, merényletek, az elképesztő liberális elgondolások hazugságai (pl. a genderelmélet), a permanens rasszistázás Amerikában vagy Európában, egyes etnikumok hihetetlen felülreprezentáltsága kétes folyamatokban vagy a rendőrségi statisztikákban. Vagy múltkor a felnőttszigetet fenntartó Epstein feltűnő eltüntetése láb alól. Vagy a migránsok ránk kényszerítése "civil" szervezetek, politikai vezetők, a média, nagyvállalatok által. Ezek nagyon feltűnő dolgok.



2020. szept. 19. 11:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%

Nincs olyan, hogy átlagos IQ eloszlás a világban, soha nem értékeltek még ki nemzetközi, földrészeken átívelő, egységes IQ-tesztet. Enélkül pedig az IQ minden országban kitöltött tesztnél átlagosan 100. Ugyanis ez az IQ definíciója, az adott népesség intelligencia hányadosának eloszlása, amit a populáció normális eloszlása mellett értékelnek ki. Tehát minden IQ-teszt kiértékelését úgy lövik be, hogy 100 legyen az átlagos, legtöbbet elért érték.


A muszlim világnak pedig nem tudom mi az intoleranciája, de gyanítom soha nem voltál még muszlim világban, bármi is legyen az. Gyanítom igazából tisztában sem vagy vele melyek a muszlim országok és nem is találkoztál még az iszlám tagjaival, maximum ha voltál már kórházban vidéken, ahol a külföldi orvos gyógyított meg.


A merényletekbe gondolom csak az iszlám terroristák által végrehajtottakat számolod be, a szélsőjobb által meggyilkolt áldozatok nem tartoznak ide.


Tudod mi az a genderelmélet?


Felháborító, hogy rasszistáznak téged, csak azért, mert szerinted egyes rasszok bűnözők, rejtély hogyan értenek ennyire félre, hiszen csak rasszista vagy. Nem etnikumok, hanem társadalmi osztályok vannak felülreprezentálva az ilyen statisztikában, akinek nincs pénze élelemre vagy lehetősége rendes oktatásra nagyobb eséllyel lesz bűnöző, és ha itt tartunk intoleráns is, számtalan statisztika van, hogy a rasszisták alacsonyabb IQ-val rendelkeznek az adott társadalom átlagánál.


Mi köze Epstein-nek a szélsőjobbos elméletekhez vagy a liberálisokhoz.


Melyik civil szervezet, politikai vezető, média vagy nagyvállalat kényszerített rád migránst? Jó nagy kerted lehet, ha mindegyik ezek közül csak egyet sózott rád.

2020. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%

Ez csak a magánvéleményed,hogy sok mindenben igazuk van.

A kérdésre válaszolva az embereknek elege van az állandó gyűlölködésből,a magukat nevetségessé tevő politikusaikból.

2020. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
Magam részéről én éppen az ellenkezőjét tapasztaltam meg, szélsőjobbos fiatalból lettem balliberális 30-as, pont mert azt láttam mennyire nincsen igazuk, és mennyire botegyszerű megoldásokat kínálnak elképesztően bonyolult problémákra.
2020. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
16%

"szélsőjobbos fiatalból lettem balliberális 30-as,"

És te erre büszke vagy,hogy balliberális vagy???

2020. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
4-es! Ez egy állapot, ha egyszer a véleményem 90%-ban megegyezik az ún. balliberálisokkal, akkor az vagyok, nem? Tudod ha 10-ből 9 dologban azt mondom igaza van a DK-nak vagy az MSZP-nek, akkor most komolyan féljek bevallani? Vagy mit mondjak akkor?
2020. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 peca1000 ***** válasza:
25%

Amig Viktor nagyjából jól vezeti az országot, a többi pártnak alacsony a támogatottsága.


Ha rosszul vezetné, akkor erősödne az ellenzék.

2020. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Egy megjegyzés: a szélsőjobb foglalkozik leginkább a környezetvédelemmel, vele nem lenne válság. Még a nácik is híresek voltak erről. Ill. az egészséggel is foglalkoztak, a cigi ellen 50 évvel korábban már kampányoltak. És konkrétan a legvadabb elméleteik válnak valóra manapság, amiket csúnya összeesküvés-elméleteknek neveztek. Nem sok dologban szoktak tévedni.

Nehéz annak mit írni, aki szerint nem létezik muszlim intolerancia...

2020. szept. 19. 12:19
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
Végülis jogos, a népirtás a környezetvédelem szempontjából hasznos dolog, és egészségesebb lesz a népesség ha elgázosítjuk az összes testileg, szellemileg korlátozott embert, szép példa felvetni a nácikat.
2020. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Szép bizony, mert a leginkább környezetvédők voltak.
2020. szept. 19. 13:18
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem is tudtam, hogy a zsidók, cigányok meg a szlávok jelentik a környezetszennyezést...
2020. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!