Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A gyógyszerészek bérét is...

A gyógyszerészek bérét is emelik, vagy csak az orvosokét?

Figyelt kérdés
Ez mit jelent? A gyakorlati időt figyelembe vevő, a Magyar Orvosi Kamara (MOK) javaslatán alapuló béremelés 2021. január 1-jén kezdődik és 2023-ig tart, érinti az orvosokat, szakorvosokat, fogorvosokat, szakfogorvosokat, gyógyszerészeket, szakgyógyszerészeket, továbbá a kormányrendeletben meghatározott munkakörben foglalkoztatott egyéb, nem egészségügyi végzettséggel egészségügyi szolgálati jogviszonyban foglalkoztatottakat.

2020. okt. 6. 17:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Olvasd el a saját kérdésed, benne van a válasz.
2020. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Remélem nem gyógyszerész vagy ennyi ésdzel.
2020. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkiét emelik.
2020. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hát annak tanulok, csak furcsállom, hogy csak az orvosokat említik. Meg ide sorolják a nem egészségügyi végzettséggel egészségügyi szolgálati jogviszonyban foglalkoztatottakat. Mindenki ugyanannyit kapna?
2020. okt. 6. 17:25
 5/30 anonim ***** válasza:
17%

Nem emelik. Te majd egy gyógyszertárban fogsz hegeszteni havi száznegyven nettóért.

Bár, hogy sikerül-e lediplomáznod, az előttem kétséges.

2020. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Látom megy itt az irigykedés. rosszindulat. Negyedéves vagyok, ugyhogy ne aggódj, el fogom tudni végezni ;)
2020. okt. 6. 17:35
 7/30 anonim ***** válasza:
34%
Én akkor sem irigykednék, ha történetesen érdekelne engem a gyógyszerészi pálya. Csak azt érzékeltetem veled, hogy mi látszik, mi sejthető ki az értelmi képességeidből.
2020. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%

Orbán az orvosokat is átverte, ugyan úgy ahogy a tanárokat.

Hiába ígér bármit is soha sem tartja be az ígéretét, ha átnézzük pontról pontra akkor hamar kiderül hogy televan módosításokkal amiknek az a vége hogy ad is meg nem is. A nesze semmi fogdmeg jól érvényesül minden ígéretében. Úgyhogy sok jóra neszámíts kérdező.

2020. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Csak azt az egyet nem értettem, hogy mit jelent, hogy nem egészségügyi végzettséggel egészségügyi szolgálati jogviszonyban foglalkoztatottak. Csak a szüleim mondták, hogy nekünk nem emelik. Te kezdtél el arrogánsan viselkedni, s el sem tudod képzelni, hogy mennyi verejtékkel teli munka áll a mögött amit csináltam/csinálok, úgyhogy közben nagyon szegény családból származom, s mindenért meg kellett küzdenem teljesen egyedül.
2020. okt. 6. 17:54
 10/30 A kérdező kommentje:
(7-nek)
2020. okt. 6. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!