Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor most a Magyar kormány...

Akkor most a Magyar kormány rá akarja majd kényszeríteni a népre azt, hogy beadják a Covid védőoltást?

Figyelt kérdés

Még pedig azért, mert eleve nem csak a válságot akarjták generálni. Hanem azért mert ezzel akarják elvileg befejezni a népirtást. Elvileg legalább 1 milliárd embert ki akarnak pusztítani. Csak eleve azt nem értem, akkor meg minek nem vezette be azt minden ország vagy vezetik majd be mindenhol, hogy egy családban csak 1-2 gyerek születhessen. Legalább úgy mint Kínában?? Minek ez a balhé, vagy ha népirtást akarnak rendezni. Robbantsák ki a harmadik világháborút, mondjuk az észak-koreaiak! Na abba többen is meghalnának. Meg eleve nem értem minek figyelmezttetnek erre, vagy minek bizonyos weboldalak. És azokat az oldalakat is miért nem tiltják le. Csak mert itt mo- a 40-50% ember beadná + A gyerekeknek is beadattnák. És pont talán az ajabb nép adná be. Mert ők butábbak átlagban. És ne, hogy már az ilyen cikkek miatt. Nekünk is bekeljen adatni, csak mert ezek a weboldalak figyelmeztettik ezeket az emberek is. Így kevesebben akarják be adni. Ennek fényében a fiatalabb, okosabb emberekre is rá akarják kényszeríteni.


Oké itt Magyarországon szerintem annyira nem fogják és nem is tudják rá kényszeríteni az emberekre, hogy beadják maguknak. Azt megtehetik, hogy akkor mondjuk egy darabig sok helyre nem lehet menni dolgozni. Vagy ha fel vesznek ilyen helyekre olyan munkásokat akiknek nincs papírja róla, vagy teszt nem mutatja ki a covid oltást. Akkor azt megbüntetik pár 10 ezer forintra. De pl azt nem hiszem, hogy megcsinálnák, hogy nem mehetsz ki akkor az utcára, vagy nem vehetsz részt akkor nagyobb rendezvényen, buliban vagy fesztiválon, stb. Mert egyrészt akkor az a szórakozó iparnak sem érné meg, mert úgysem oltja be magát annyi ember (főleg fiatal!) És nem fognak több száz, ezer embert tesztelni vagy papírt kérni! Mert gyakorlatilag 3 nap lenne mire bejut mindenki. Azt meg amúgy sem tehetik meg, hogy akkor nem engednek be! Viszont ennek fényében a BS-t, Ozorát és Szigetet még mindig nem lehet majd megrendezni 2021-ben sem a kűlfőldiek miatt. Mert ne felejtsük el, hogy MO népessége nem olyan nagy létszámú. Viszont pl ilyen helyeken mint Japán, Kína, Amerika, Irán. Már szerintem betudják vezetni akár azt is, sőt be is tudják vezetni, hogy addig ne mehessen valaki sehova, vagy esetleg megölik lásd Irán. Addig amíg nem adja be a vakcinát. Mert igazából ezekben az országokban van nagyon elszaporodva a nép és itt kell keményebben fellépni. Itt pedig hiába figyelmeztettik cikkekel az embereket, hogy covid vakcina megölhet jópár embert. igyis úgyis bekel adnia sok mindenkinek. Csak nem mind1 itt sem, hogy melyik réteg lesz többségben. Félre ne értsen senki, nem vagyok rasszista mert van pár nem magyar származású ember. Aki nagyon jó ember, de ezeknek a többsége van is olyan értelmes, hogy át lásson a szitán.


A skandináv országokról viszont azt gondolom, hogy ott szerintem egyáltalán nem akarnak majd kötelezni sehogyan a vírus beadására. Mivel arra kevesen élnek nagyon.


Amúgy szerintem a védőoltás nem olyan veszélyes. Szerintem a föld népességének. Max 80%-a fogja beadni mondjuk 2022-re. És elvileg 10-20%-a lesz tőle halálos beteg, majd csak. 2022 után már meg szerintem bnem fognak nagyon ezzel foglalkozni. Max egy pár ember aki akarja lehet beadattja. Csak mert esetleg fél. Viszont sajnos ez valszeg nem egy gyors halál lesz. Hanem valamikor talán évekkel később okoz majd valami súlyosabb vagy szenvedés teli betegséget ennêl a 10-20%-al. Én is gondolkodom, hogy beadjam, mert azért ez a Covid sem móka, de nem tudhatom belőlem mit hozz ki a vakcina! És valaki vagy túléli vagy nem. Pl szerintem mondjuk akinél ilyen betegséget okoz a cucc. Annak a nagy része megfog halni. De attól is függ ez, hogy hol. Mert szerintem indiában vagy Iránban a rossz körülmények miatt. Több embernek lesz baja és többet is visz el a vakcina. Mint pl egy nem olyan rossz körülményű kevésbé szennyezett országban!



2020. okt. 11. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem kényszerítenek senkit semmire az irományod erősen rémhírterjesztés gyanús!
2020. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

És arra mit mondasz ha azt csinálom hogy elmegyek az orvoshoz odaadok neki egy calsg pénzt és azt mondom hogy igazolja hogy be vagyok oltva úgy hogy nem olt be.

Papírom lesz róla tudom majd lobogtatni ha kell de csak papíron leszek beoltva.

2020. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Calsg= egy rakat
2020. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Lenne egy egyszerű megoldás. Ingyenes covid védőoltás. Utána a be nem oltott covid betegeknek az orvosi kezelés költségét az utolsó fillérig ki kellene fizetni. Oszt jónapot.
2020. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Azert kivancsi vagyok, aki tart a leendo vedooltastol, az mivel magyarazza az alabbi betegsegek eltuneset? Marmint hogy nincs jarvany. Mert egy egy eset szorvanyosan elofordul, de ott es azoknal ahol nincsenek beoltva. Pl kanyaro jarvany Romaniaban nem oly reg olyanoknal akik nem voltak beoltva.


hastífusz, diftéria, pertussis, kanyaró, rubeola, mumpsz, hepatitisz A – beteg környezetében, tetanus – sérüléstől, oltási előzményektől függően, veszettség



Persze az osszeeskuves elmeletek gyartoi, meg ilyen Godeny felek terjesztik a hulyeseget, hogy nepirtas a cel, meg chipet ultetnek be.. Az emberek nagy része meg ostoba es el is hiszi nekik.

2020. okt. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem vagy te a pszichiátrián?
2020. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most komolyan gondolkozzatok már, hogy mi van akkor ha Magyarország 2/3-a nem akarja beadattni. Akkor azért szerintem valamit csak cselekedni akar majd a kormány is. Ha nem más akkor is munkahelyekkel kezdeni akar valamit. Nem csak én vagyok az egyetlen aki így gondolkozik. Van aki szerint teljesen kötelezni akarják az embereket még itt is!
2020. okt. 15. 11:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Kormany elrendelheti hogy kotelezo legyen a vedooltas. Ahogy kotelezo pl a difteria ellen is..


De ne aggodj, ha kotelezo lesz azt nem a mi kormanyunk fogja eloszor bevezetni. Egyebkent kötelezőve szerintem nem teszik.


Mas kerdes hogy a munkaltatod akar feltetelkent szabhatja..

2020. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gondolom csak híradót nézel. Vagy álhireket, nézz utana a dolgoknak
2020. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!