Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges, hogy Orbán...

Hogyan lehetséges, hogy Orbán ilyen rafinált?

Figyelt kérdés
Mindig az a duma megy, hogy a Fidesz elcsalja a választásokat meg bla bla bla, csak épp ezzel az a gáz, hogy a szavazás nem úgy megy, hogy Vitya egymaga számolja össze:)
2020. okt. 18. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg nem egyedül számolja össze. De meg vannak a praktikák. Nagyon sok a kormánytól közvetve vagy közvetlenül függő ember. Ők zsarolhatóak a munkájuk elvesztésével. Jó példa a közmunkások szervezett láncszavaztatása, de mobillal fotózni sem véletlenül tilos elviekben, csak hát ez nem tartatható be. És akkor ott van még ismert módszernek a szavazok tömeges bejelentése olyan körzetekbe, ahol kérdéses az eredmény. Kicsit sem gyanús, amikor a választások előtt 50-en laknak papíron egy lakatlan házban, majd a választás napján külön busszal érkezik 50 fő, akit még a helyiek életükbe nem láttak.

De ez csak pár ismert módszer.

2020. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, és emiatt szavaztak több, mint 2 millióan a Fideszre, mert a 80 ezer közmunkás meg a 200 bejelenetett lumpen.

Ezt a baromságot te se gondolod komolyan...

2020. okt. 18. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
tedd hozzá az önkormányzati alkalmazottakat, akiknek fotózni kellett a a szavazólapjukat. Közvetlen családtagom...
2020. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy pont a te közvetlen családtagod:D
2020. okt. 18. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem írtam, hogy emiatt lett több mint 2 millió szavazatuk, de tény, hogy enélkül nem lenne 2/3-uk, mert a képviselői helyek több mint a felét az egyéni körzetek adják, és ott nagyon sok helyen volt szoros az állás(1-2% különbség).

De a kamupártok el nem számoltatása sem véletlen, ez is a kormány érdekét szolgálja.

2020. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"

Nem írtam, hogy emiatt lett több mint 2 millió szavazatuk, de tény, hogy enélkül nem lenne 2/3-uk, mert a képviselői helyek több mint a felét az egyéni körzetek adják, és ott nagyon sok helyen volt szoros az állás(1-2% "


Értem.

És Orbán Viktor ezt is gondolom kimérte.


És igen, a kamupártok.

Szerintem mindenki érdekét szolgálja, de nem baj, nyilván erről is Orbán tehet:D

Lehet elmeorvosi vizsgálat kellene itt egyeseknek:D

2020. okt. 18. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

4, igen, a férjem. Nyiltan közölte vele a polgmest, hogy két lehetősége van, jó helyre ikszelni vagy másik munkát keresni.

Úgyhogy most egy másik település adóosztályát vezeti, ahol nem ilyen főnök...

2020. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon "egyszerűen" bemutatom a kérdésed lényegét.

Kormány>kormányfő(aki párt elnök is)>többségi parlament>törvényhozás>Választási törvényelfogadás>törvényesített központi "akarat".

2020. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!