Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kötelező...

Mi a véleményetek a kötelező karanténmegfigyelő appról?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak a külföldről hazatérőknek lesz kötelező a karanténmegfigyelő app használata (már amennyiben van arra alkalmas készüléke az illetőnek - szóval a nagy többségnek). Nem érzitek úgy, hogy kezdik kicsit elvetni a sulykot egy kötelező megfigyelő appal? Nem ösztönözni akarok senkit a karantén megszegésére, csak érdekel, hogy mi az emberek véleménye. Mert most már kezd az érzésem lenni, hogy a covid ürüggyel bármikor hozhatnak olyan törvényt ami a teljes megfigyelést szorgalmazza, mint mondjuk Kínában.

2020. okt. 26. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez így nem jó. Adjanak ők egy kütyüt a matrica mellé, ami figyel téged és csakis téged.
2020. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Undorító dolog, első lépés a kínaihoz hasonló digitális póráz kialakítása felé.
2020. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem céges telefonom van, és a munkáltató nem engedélyezi idegen alkalmazások telepítését. (Még szerencse, hogy enyém a cég, ahol dolgozom.)
2020. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Én nem használok ilyeket és karanténba se megyek.
2020. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Még mindig nem kötelező a karanténapp használata, hanem önkéntes. Minek kell ilyen hülyeségeket terjeszteni, mintha nem lenne elég bajunk enélkül is.
2020. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5 Szétnézhetnél a híroldalakon mielőtt odaböfögöd, hogy hülyeség.


[link]


Tessék olvasni és értelmezni.

2020. okt. 27. 09:18
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
A mai világban kicsit nehezen elképzelhető ,hogy nincs erre alkalmas eszköze valakinek. A karantén alól nem mentesít ha nincs viszont ebben az esetben rendőrség ellenőriz naponta akár többszőri alkalommal.Így esetleg elvonod máshonnan a rendőri jelenlétet. Szerintem jó dolog az applikáció.
2020. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es Elvonod máshonnan a rendőri jelenlétet. Szerintem jó dolog az applikáció.

No comment....

2020. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7: Én nagyon sok olyan embert ismerek, akinek nincs, és nem is akar okostelefont. De ha ilyenek lesznek kötelezők, akkor hamarosan nekem sem lesz.
2020. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
#8: Nem ő vonja el, hanem az a barom, aki kitalálta, hogy így kell szivatni alaptalanul és ártatlanul embereket.
2020. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!