Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha holnap a...

U. Xorter kérdése:

Mit szólnátok, ha holnap a kormány azt propagálná, hogy kettő meg kettő öt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Ha az egyik kettes értéke valójában három lenne,és csak a neve lenne kettő akkor elfogadnám.


Ha pedig két kettes öszeadása után négy jönne ki,akkor a négyet neveznénk át ötté.

2020. okt. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Tökmindegy, csak növeljék a csokoládé fejadagot!
2020. okt. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha elég krumplit adnak, elhinném!
2020. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem menj aludni, mert megártott neked már az éjszaka!
2020. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

És mit szólnál ahhoz, ha Jon Travolta holnaptól azt álítaná, hogy 4+4=aggancsosnyúllal....


...bumm erre nem is gondoltál igaz?

Pedig fontos kérdés ám....

2020. okt. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor annyi lenne csak ne legyenek migránsok
2020. okt. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Akkor 1.8 millió választópolgár azt mondaná hogy kettő meg kettő öt. És ha te bizonygatnád nekik hogy az valójában 4 akkor,

meg lennél bélyegezve mint "5tagadó".

2020. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
A fidesznyikek rohannának a parlament elé telitorokból bégetni az orbánistenüknek, hogy igeeeeeen orbán isten annyi amennyit te kiszámolsz nekünk jajdejó beeee eeeeee.......
2022. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 GyakoriPARTY válasza:

Bennem egy világ omlott össze.

Ez már a valóság része.

Parkolással kapcsolatos per.

Sima ügy, gondoltam. Nincs kint a tábla. Amire hivatkozik parkoló társaság eleve szürreális. A parkoló autóra merőleges úton van

És a bíró neki adott igazat. Kérdezem, hol ír ilyet Kresz, hol van? Mondom, bocsi ide nem ez van írva. Nem területre vonatkozik a tábla, hanem útra, nem haladok szemben a táblával, azóta kétszer elkanyarodtam. Válaszok: így gondolta a jogalkotó, kiforgatom a kreszt, mert vitatom a szemben haladást, az ítélet indoklása egy komplett hazugság. Átírták az érvelésemet. Nincs tábla, ill. nincs hatálya helyett feloldja a hatályát az elfordulás, például. A bíró meg a felperes állítása pedig hogy nem oldja fel a hatályát. Értitek? Mindárman állítják hogy van hatálya, a per kérdése így az ezzel kapcsolatos egyet nem értés. Hát így lesz a nem létezőből látszólag létező. Persze a másodfok jóváhagyta. Támadd meg. Fogadj ügyvédet meg miegymás százezrekért. Eddig hárman, a társaság,1,2 fok bíróság akarja velem elhitetni, hogy ami fekete-fehér,az szines. Miközben az ép észnek mond ellent. És a tábla nem került ki, azaz úgy bírságolnak a mai napig,hogy a tábla amire hivatkoznak nem is vonatkozik az autósra,ergo nem is szegtek szabályt. Persze értem én hogy roppant kellemetlen lenne, ha nekem lenne igazam, mivel az évek alatt beszedett pénzt esetleg vissza kéne fizetni.

„kettő meg kettő négy.” A mű főhőse, Winston Smith használja az állítást arra, hogy eldöntse annak a lehetőségét, hogy az állam ki tudja-e jelenteni tényként, hogy „kettő meg kettő öt”. Azon gondolkodik, hogy ha mindenki elhiszi, akkor igazzá válik-e.

2023. máj. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!