Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol találkozhatok hozzájuk...

Hol találkozhatok hozzájuk hasonlóan gondolkodókkal? Melyik közösségi oldalon vagy közösségben?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=eRLZ_gtTges


Rengetegszer hallottam róluk, láttam is különféle videósok videójában őket, TV-ben is társadalmi/közéleti műsorokban láttam őket/hallottam róluk, viszont még nem találkoztam velük személyesen, se a valóságban, se az interneten. Hallottam sokszor, hogy vannak ilyen modern liberálisan gondolkodó emberek. Hol vannak ők??



2020. nov. 8. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mostanában otthon. De írnak, telefonon közösségi felületeken megjelenik a véleményük. Ha az ember egy kicsit figyel, úgy a harmadik negyedik mondat után már lehet érezni, ők beszélnek-e.
2020. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyik közösségi oldalon szoktak ilyen eszmék hívei/ilyen emberek megjelenni?? Kinek az oldalain szoktak irkálni?? Milyen csoportokban??
2020. nov. 8. 20:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2020. nov. 8. 20:10
 4/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
vlogerekkel?
2020. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nyilván vannak vloggerek/influenszerek is köztük, ha ennyire sokat hallok róluk, de nem, nem a videósról beszélek, hanem azokról, akikről a videóban szó van. Biztos vannak nevesebb emberek is köztük...
2020. nov. 8. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!