Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van valami valódi magyarázat...

Van valami valódi magyarázat erre az összeesküvés-elméletre, vagy csak hablaty?

Figyelt kérdés

Egy elmélet szerint a koronavírus elleni védőoltással valójában egy mikrochipet szeretnének az emberekbe ültetni. Ehhez lenne egy-két kérdésem, valaki megtudná őket válaszolni egyértelmű indokkal, vagy nem létezik ezekre indok?

Tehát:

-a mikrochip honnan tudja, hogy azt a személyt akibe került, hogyan hívják és mik a személyes adatai?

-ki figyel meg egyszerre, egy időben több milliárd embert?

-ki finanszírozza, hogy több milliárd emberbe ilyen sokba kerülő chipet ültessenek?

-ki és mit nyer azzal, hogy az emberiségbe chipet ültet?

-ha a chip olyan apró mint egy csepp az oltás anyagából, akkor hogyhogy nem távozik a szervezetből az anyagcsere folytán?



2020. nov. 12. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Nem létezik erre magyarázat, csak paranoiások kitalációja
Létezik rá hiteles válasz, leírom...
26 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Háttérhatalom. Ha ez nem elég, akkor már téged is behálóztak.
2020. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Ez nem magyarázat. És a háttérhatalom hogyan, milyen módon?
2020. nov. 12. 21:37
 3/18 A kérdező kommentje:
Tehát milyen okból lesz chip az emberekben, és abból milyen módon csinálnak pénzt, szóval ilyen dolgok érdekelnek, minden részlet, amennyiben van erre értelmes magyarázat.
2020. nov. 12. 21:38
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ezt pont az oltás pártiak terjesztik ezzel nevetségessé téve az oltás elleneseket vagy pár ostoba ember.

Nincs magyarázat.


De arra hogy ellenzi vki az oltást igen:

Fiatal egészséges ember vagyok , nem kockáztatom meg hogy beoltsanak egy teszteletlen oltással, (minden oltás az ami legalább nincs 10 évig vizsgálva) ráadásul mégcsak életreszóló védelmet se adna.

A vírus pedig jó eséllyel ártalmatlan rám.

Szóval ez egyszerű valószinűségszámítás, az oltás nagyobb veszély rám mint maga a vírus. Ennyi

2020. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Nézd, a laposfold tuloldalan ez mar regen nyilt titok. Nanorobotokat ultetnek be, nem chipet … elarulom, a chip mar reg bennne van mindenkibe. Robotszunyogokkal ultettek be … mindenkit csipett mar meg szubyog, tehat be is van bizonyítva :D
2020. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 Ezt én oltásellenes ismerősömtől hallottam, bár lehet hogy az oltáspártiak terjesztik csak, nem tudom...
2020. nov. 12. 21:40
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Persze és mindenki farkasemberré változik ezzevilág irányítását az űrlényeknek.

Egyeseknek túl nagy a fantáziájuk xd

2020. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Mivel sehol se kötelező az oltás, ezért ez a teória nem valid.
2020. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy a chipet oltással nem tudják berakni. Egy kis elektronika, informatika tudás kéne és máris tisztán látod a képet. :)
2020. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha ott tartana a tudomány, hogy injekció -formájába adják be, akkor már a Neuralink nagyon előrébb lenne. A Neuralinket vedd alapul. Jelenleg az a legfejlettebb technológia chip gyártásba.
2020. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!