Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szélsőjobboldali, konzervatív...

Szélsőjobboldali, konzervatív emberek, nektek mi a véleményetek az "ilyen" melegekről?

Figyelt kérdés
Akik nem provokálnak, nem büszkék rá, hogy melegek, nem híresztelik stb.. Csak akkor mondják el másnak, ha pl. az illető a magánéletükről kérdezi őket, vagy barátoknak/családnak.

2020. dec. 4. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
ugyanolyan homár
2020. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha valaki beteg, azt az ember nem a betegsége alapján ítéli meg,

hanem az egyéb emberi értékei alapján.

Szájerről szinte mindenki tudta, hogy minimum biszex, de

nem volt téma, mert eddig intelligensen élte a magánéletét.

Szájerrel sem az a baj, hogy homo, hanem az, hogy elfajult aberrációját

nem tudta visszafogni, törvényt is sértett és mint politikus kompromittálta Magyarországot.

2020. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen a becsületes meleg ember. Mindenkinek ilyennek kellene lennie!


Nem mutogatja a seggét az utcán, nem vonul ki és nem látszik az öltözködésén. Szájer példamutató meleg volt. 🌈😪

2020. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Számomra a csapást méltósággal, tisztességgel viselő ember. Legalábbis a többségnél jobb. Persze valószínűleg sokkal több a vadliberális (pl. óvodásokat propagandával támadó, afrikaiakat betelepítő) a melegek közt.
2020. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A kérdést nem Szájer Józsefre vonatkozóan írtam ki. Egyébként szerintem ő biszexuális.. Egy valóban meleg ember nem házasodik össze egy nővel. A véleményem amúgy az, hogy vele kapcsolatban a legnagyobb probléma, hogy ennyire ellentmondásos amit művelt.
2020. dec. 4. 22:32
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyenekkel nincs bajom. Azokkal, akik részt vesznek a Pride-on, már igen.
2020. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbb meleg szégyelli a pride-ot... Nem azt mondom, hogy otthon a négyfal között éljék a magánéletüket, vagyis de, ezt mondom, viszont jó lenne ha mernek nyilvánosan megfogni egymás kezet. Hisz egy meleg ember is lehet ugyanolyan értékes,mint egy heteró. Letezik hetero seggfej is, ahogy meleg seggfej is. Nem a szexualitása határozza meg az embert.
2020. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Én is homoszexuális vagyok, nekem ez természetes, nem gondolná senki, hogy saját nememhez vonzódok, főként azért mert amikor a szutyik bekapcsolták anno a mulatóst és maxra nyomtam a Egészséges Fejbőrt meg a Radicalt és volt olyan, hogy engem ezért orrtöréssel büntettek, de amikor nem falkában voltak hanem ketten akkor nekem is sikerűlt pár dolog. Aztán franc gondolná, de az alattunk lévő srác is homi hát mar 5 éve megvagyunk.. aki ismer az tudja, de nem tesszük fel a netre, nincs semmi szexualizálás csak az ágyban.
2020. dec. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Egy valóban meleg ember nem házasodik össze egy nővel."


Nagyon sok meleg házasodik ma is ilyen-olyan okból. Főleg így volt ez 30-40 éve. Próbáltak kifelé "normális" életet élni.

2020. dec. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Mi Hazánk szimpatizásként az ilyenekkel semmi bajom nincs. A szándékos provokációval és a b_zipropagandával van bajom. Pl. láttam már a metrón két homárt egymás ölében ülni, ilyet még hetero párok se nagyon csinálnak. Ezt büntetném.
2020. dec. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!