Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik ( vagy mi) állhatnak a...

Kik ( vagy mi) állhatnak a világ több pontján felbukkanó rejtélyes monolitok mögött?

Figyelt kérdés

Ez lehet egy jel, hogy új korszak lép be az emberiség történelmében? Elkezdődik az elragadtatás és visszatér Jézus. Vagy az illuminátusok készülnek valamire? Netán Soros állhat az egész mögött? Vagy idegenek készülnek leigázni az emberiséget? Lehet, hogy elkezdenek egy eddiginél is halálosabb koronavírust sugározni mint az 5g tornyok? Ti nem aggódtok a jelenség miatt?


[link]



2020. dec. 8. 16:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
53%
2020. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

#17 "Lehet a földönkívülik a magig benyomták a monolitot. :D"

Jó ötlet!

Csak akkor forró lenne a kilógó vége, nem?

Persze hacsak azok a földönkívüliek nem építettek bele valami klímát is ami lehűti, mert a fém az már csak olyan, hogy vezeti a hőt és hát a magban azért hő az van elég. :)

2020. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Keszitek egyet én is aztán kiteszem a hátso kertbe.
2020. dec. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ma már lett egy Mo-n is.
2020. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Dikmá'!!!

A zegész fémbbű van?

Hun van aza kutja futtkároztatú rákospalotában?!??!?

2020. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
61%

Válaszom a kérdésre:

unatkozó munkanélküliek.

Szánalmas, hogy odáig jutottunk, hogy ezzel (munkát) akarom mondani fizetett időtöltést tudnak generálni sok "újságírónak". Nyilván azért, mert van egy csomó unatkozó ember, akik aztán még el is olvassák az ilyen híreket. (Ebbe most magamat is beleértem.)

2020. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
2020. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
47%

Az a gond hogy a kedves kérdező nem hiszi el a válaszokat és nem kérdést tett fel hanem csak a hülyeségét akarja terjeszteni.

Volt egy művészeti társulat, különböző országokból, akik különböző építményeket hagytak szét világszerte, egyfajta "időkapszulaként". Mi is csináltunk ilyet és ki is raktuk a mátrába egy kéktúra útvonal mellé, bár az egy kis vasfarönk volt. A Google earthon azt is meg lehet nézni hogy 5 éve ott van a monolit. Nem kell minden UFO elméletet elhinni.

2020. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ők is


[link]

2020. dec. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem gondoltál bele az öngerjesztő folyamatba amit a 16-os válaszban írtam. Előre megirtam, hogy lesz egy pamkutya, előre megirtam, hogy miatta nem veszik komolyan a jelenséget
2020. dec. 22. 03:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!