Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez a honlapot tulajdonképpen...

Ez a honlapot tulajdonképpen ki működteti?

Figyelt kérdés

Egy túlnyomásos szelepként működik,úgy mint régen a "Mikroszkóp Színpad",annak mintegy online változataként,ahol mindenki azt nyilatkozza

amit akar.

Amíg egy ilyen honlap üzemel,akkor a demokrácia jól működik?



#honlap #és demokrácia
2020. dec. 13. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kifelejtetted, hogy melyik honlapról van szó...
2020. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1/ Bocsi ,/ Ezt/ elírtam !
2020. dec. 13. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

#1-nek:


A szövegkörnyezetből feltételezve "Ez" helyett "Ezt", és a kérdés a Gyakori-ra vonatkozik.

2020. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3/3: Az rendkívüli ostobaság lenne, tekintve, hogy az oldal alján világosan fel van tüntetve, hogy a GYK-t ki üzemelteti.
2020. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

Tekintve a dk-s aktivisták reakcióidejét, meg a moderáció szelektálását, lenne tippem.

(Majd figyeld csak, hány perc kell, hogy 8%-os legyen ez a válasz, esetleg el is tűnjön.)

2020. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3, túrórudika1-nek:


Én soha nem pontozok le senkit. Hogy a többiek ehhez hogyan viszonyulnak, arról fogalmam sincs. XD


Láttam hogy lecsúsztál 0%-ra, ezért visszadobtalak 13%-ra. (csak hogy ne legyen igazad)

2020. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!