Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok miért tartják...

A magyarok miért tartják felsőbbrendűbbnek magukat a románoknál?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 18:21
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
29%
Mert a magyarországi közeg ilyen. Magyarország arra "jó",pontosabban ez a közeg,hogy itt megtanulj gyűlölködni,lenézni a másikat. Ennyi az egész. Pszichológiai,mentális alapokon nyugszik ez,nem történelmi.
2021. jan. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
97%

Nem gondolom, hogy minden magyar felsőbbrendűnek tartja magát a románoknál, ez főleg a szélsőségesekre jellemző. Ilyen emberek a románok között is vannak.

A magyarok és a románok között történelmi ellentét van. Amit nem hiszem, hogy lehet orvosolni.

2021. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%

Ez már réges régen nem történelmi,hanem mentális- és pszichológiai történet,a magyarországiak részéről. Ajánlok egy videót a szélesen körű tájékozódás céljából kedves előttem válaszoló vélhetően nacionalista a véleményét ultra-szubjektíven firkantó magyarországi(?) kommentelő társam.

https://www.youtube.com/watch?v=saN-Jp_BhAY

2021. jan. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
93%

33-as válaszoló. Az igaz, hogy szubjektívan írtam le amit gondolok, azért mert nem akartam vitát generálni.

Erre te meg azzal jössz, hogy nacionalista vagyok.

Az igaz, hogy szeretem a hazámat, a hibái ellenére. A hibákon ugyanis idővel lehet változtatni.

Miért lenne az jobb, hogy ha szidnám a magyarokat, hogy miért nem tudtak túl lépni ezen?

2021. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
18%

És mit szeretsz a hazádban,szegénykém?

A bajszos magyarokat,a lecsót,pörköltet és társait?

Magyarország kb Budapesttel egyenlő,szóval max a várost szeretheted.

Vagy mit? :-D

Ha ennél több van benned,te nacionalista vagy,ezt bátran felvállalhatod,semmi baj nincs ezzel.

2010 óta felerősítették a magyarokban a "nemzettudatot".

Pedig sokkal jobb szlogen a Merjünk Kicsik Lenni.

Mivel Kicsik vagyunk...

2021. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
32%

Csak azt ne írd le kérlek,amit ősmagyaroktól hall az ember,hogy "a magyar nők a legszebbek".

Szerintem 1 teljességgel középszerűek a magyar nők,kissé keleties,indiai-mongol beütéssel,ami persze lehet nagyon szép,sőt...de tovább örökítésre..szaporodásra nem jó...magyarom így is sokan vannak,szerintem totálisan rossz ez a családpolitika amit csinálnak jelenleg. 2 mindenhol vannak szép nők.(nem,nem ütközik a kettő)


Az iménti egy hatalmas kapcsos zárójelben értelmezendő,mint kiegészítés,hozzáadás,etc....)

2021. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem 1 teljességgel középszerűek a magyar nők,kissé keleties,indiai-mongol beütéssel,ami persze lehet nagyon szép,sőt...de tovább örökítésre..szaporodásra nem jó"


Mitől lesznek az indiai - mongol beütésű nők "szaporodásra nem jó" - k. Engem tényleg érdekel, hogy ebből hogyan következik, amit mondasz. Mert az egy dolog, hogy a magyar nők szerintem inkább szlávosan néznek ki, de az már tényleg a felfogásom felett áll, hogy mitől lesz egy indiai - mongol beütésű ember

"szaporodásra nem jó".

2021. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
25%

Te szlávosnak látod,én mongolosnak. A "magyar nőket". Tehát nem a keverteket.

Bár tiszta vérű magyar főleg városban már alig akad...

2021. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
90%

38. Jajj hagyjuk már ezt a baromságot. Nem kevert magyarok? Olyanok nem is léteztek, tudod ezért volt a magyar egy törzsszövetség. A kezdettől kevertek vagyunk. A honfoglalók még nálunk is kevertebbek voltak. A magyar nem egy faj, hanem egy nép. A falun, ami neked keletiesnek tűnik az pedig legfeljebb valami kun leszármazott, az sem a honfoglalóktól van. Mert a mai magyarok közzül kb. 3% rendelkezik ázsiai génekkel. A te definíciód szerint a "magyarok" kihaltak.


De még mindig nem válaszoltad meg a kérdésem. A "mongolos - indiais" emberek miért nem jók a szaporodásra? :D

2021. jan. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy itt egy érdekes fotóösszesítés, hogy hogyan is néznek ki a magyar nők:

[link]


A többi népről is van ilyen.

2021. jan. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!