Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi van a Pázmány piliscsabai...

Mi van a Pázmány piliscsabai épületeivel, és mi lesz a sorsuk?

Figyelt kérdés
kb 15 éve jártam arra és megállapítottam, hogy fantasztikus építészeti remekműről van szó. De azt hallottam hogy üresen áll. Tud valaki valamit róla?

2020. dec. 22. 05:51
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
15 év elég sok. Esélyesen azóta felhúztak 40 felhőkarcolót meg 3 bevásárlóközpontot a helyére. De legalább a sajtburger fincsi.
2020. dec. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon le van maradva az első, vagy azt sem tudja, hogy miről van szó
2020. dec. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi lesz vele, nem tudom. De pont ugyanúgy néz ki kívülről, mint 15 éve. Pont tegnap jártam arra.
2020. dec. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké de most működik vagy nem? vagy használják valamire?
2020. dec. 22. 07:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott végeztem. :))

Egyelőre pázmányos csoportokban sem tudjuk, hogy mi lesz az épületek sorsa. Hivatalosan átvette az állam. De hogy mit terveznek velük, mire használják, kinek adják el, az rejtély. Még egyetemista voltam, mikor már megkezdődött az egyetem kiköltözése, akkor azt mondták, hogy konferenciaközpont lesz.

Valljuk be, ezek az épületek egyetemnek épültek, előadótermekkel. Tehát másra nem nagyon lehet használni.

Most már úgy vagyok vele, hogy sajnálom, de akkor már valaki vegye át, mert kihasználatlanul le fog rohadni az egész pár éven belül... :((

2020. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
A válasz.hu-n pont most volt errol jo cikk olvasd el. Nem mukodik mar es bizonytalan mi lesz a sorsa. Fantasztikus meg max kivulrol volt, egyebkent teljesen diszfunkcionalis.
2020. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!