Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A francia-brit határzár miatt...

A francia-brit határzár miatt milyen termékek fogyhatnak el a magyar boltokból?

Figyelt kérdés

Olvastam már egy egész megyén át áll a sor a kamionokból.

Ha ez így tart pár napig esetleg hétig, akkor milyen termékek fogyhatnak ki a magyar boltokból?

Ismertek olyan termékeket amit konkrétan Nagy-Britanniából származnak?



2020. dec. 23. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.

A legtöbb Magyarországon levő kiskereskedelmi multinak legalábbis, Aldi, Lidl,Penny esetében biztosan tudom,hogy a pékárukat, romlandó árukat (tejtermék, hús) helyi beszállítóktól szerzik be.

Persze, akadnak kivételek, de az alap kacsamellet,csirkemellet, tejet, helyből szerzik be.

2020. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az idén vettem volna onnét származó terméket.
2020. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A használtruha szeméthegyek kifogynak végre, remélem.
2020. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a nyelv, akkor hunland. Legyen meg a két év és mehetsz oda dolgozni. Hunlandtol utána lehet továbblépni. Német, Holland stb. Minden cégtől lehet lopni, mind1 milyen műholdas üzemanyag tank figyelőt tesznek bele. De ha megfizetnek fölösleges.
2020. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnéztem......Nem ide akartam.
2020. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!