Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen intézkedéseket hoznál,...

Milyen intézkedéseket hoznál, hogy végleg lezárjuk a covid mizériát?

Figyelt kérdés
Én bezáratnék mindent legalább egy hónapra. Egyedül az élelmiszer boltok maradhatnának, azok is korlátozva a létszámot és a nyitva tartást. És szerintem a határokat is zárni kéne, senki sehova, tökmindegy milyen okból.

2021. jan. 4. 23:50
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%

30-as, mint ahogy itt mindenki tette. A tények felsorolása semmit nem ér, marad a dedózás, mert amit egy szélhámos böfög az mindig érdekesebb, mint amit egy hiteles szakember mond, aki mondjuk napi 8 vagy több órában az adott területen munkát végez.


Jó olvasást kívánok!


[link]

2021. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
69%

#32 a magadfajta birkáknak érthető, hogy egy ilyen hosszú szöveg gondot okoz, de a lényege természetesen nem ez volt, csak megfelelő iskolázottság híjan te ezt szűrted le belőle.


Tudom, tudom, neked 6 diplomad van és most csinálod az 5. PHD-t.

2021. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
15%
34 Honnan a ...... tudod hogy itt kinek mi a foglalkozása, végzettsége, végzettségei, családtagjai végzettsége? Honnan tudod hogy nem valami fejes vagyok pl? Anonim oldal? Elárulom, ha minimálisan is intelligens lennél, ki tudnád találni az íráskép és írás stílusa alapján, ki vajon kb mivel milyen szinten foglalkozik de neked nem megy... Ok, kamionsofőr vagyok eltaláltad :DDDD
2021. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
26%

Az a baj, hogy ezek az iskolázatlan szerencsétlen birkák akadályozzák a hatékony védekezést, mert a laposföld hìvőségük miatt sz.rnak a társadalom többi tagjára és nem képesek két elméleti szálat összekötve gondolkodni.


A kedvencem, ahogy írtam tényleg az, hogy nem tudja megindokolni, hogy az oltással ki akar kinyírni kit és miért, de állítja, hogy ki akarják nyírni az emberiséget.


Az ilyen birkákkal a legnagyobb baj, hogy sajnos írni olvasni ők is tudnak, így nyilvánosságot tudnak biztosítani a gőzölgő sz.rkupaccal egyenértékű értéktelen véleményüknek, ami mérgezi a társadalmat, de ha te leírsz két összetett mondatnál hosszabb szöveget, abból természetesen csak a kötőszavakat jegyzi meg és azokkal vág vissza, mert a mondanivalót fel sem bírja fogni. Igazából ha az emberiségre ezek a barmok nem lennének károsak, akkor letudhatnám egy egyszerű szánakozással és sajnálattal, majd megveregetném a vállamat, hogy én iskolázottabb vagyok náluk, de sajna ők is ezt a bolygót szennyezik.

2021. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%
37 Hidd el utolsó ha nem lennél velük egy szinten, nem velük beszélgetnél... Ugyanis mindenki aki kicsit is kommunikatív, tudja mire számíthat tőlük. De mivel egy szinten vagytok velük, csak a másik véglet vagytok, észre sem veszitek a titeket szánakozva néző kevésbé szélsőséges embereket. Nektek az valami másik dimenzió.
2021. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
16%

Na de be is fejeztem, ilyen témáknál kár is bármit írni, mert akármilyen stílusban kezdenék neki, ha lágy stílusban semleges hangnemben szólok hozzá, egy vadbarom akkor is hőbörögve reagálna, így ilyen kontextusban a legtöbb dolog, hogy én is leírok egy magasabb színvonalú hasznosabb véleményt kemény stílusban, hátha valaki értelmes is elolvassa, vagy valaki elgondolkodik azon, hogy tényleg így és így van-e, aztán

törlöm a kérdést is a listából, hogy ne kelljen a felesleges "vitát" folytatni olyannal, aki a leglényegtelenebb mondatomat fogja csak fel egy hozzászólásomból nem pedig az érdemi mondanivalót, hogy lehet itt mellébeszélni, a járványt csak az oltás szünteti meg, ahogy minden eddigi járványt is az oltás szüntetett meg.


Ja, és azért nem 10 évig ment a fejlesztés, mert erre egyszerre fogott össze az egész világ szakmai elitje, és rengeteg ország rengeteg pénzt beleölt a fejlesztésbe, és a lépések egymást követték, vagy egymással párhuzamosan folytak.

2021. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
0%

37-es valójában az ilyen konteózáshoz hasonló jelenségeket a félelem és a döntésképtelenség érzete szüli (szerintem).


Bár nem vagyok pszichológus, úgy érzem nem járok messze a valóságtól.

2021. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
75%

"Hidd el utolsó ha nem lennél velük egy szinten, nem velük beszélgetnél"


Na ez is egy baromság amúgy. Néha egy értelmiséginek is "le kell süllyedni" a birkák szintjére és közölni velük, hogy ők birkák. És tudod miért merem magam értelmiséginek nevezni? Mert bennem, ha felmrül valami ilyen kérdés, nem a laposföld hívőkhöz fordulok, hanem felkutatom a szakirodalmat, ami pártpolitikától független. Nem konteókban hiszek, hanem kutatási eredményekben és a tudományban.


#40 te látom normálisan gondolkozol, nem úgy mint itt a többség. Szerintem egyébként ez szimplán arról szól, hogy mindenki szereti magát az adott helyzetben szakértőnek érezni, meg hogy ő jobban tudja az igazságot, ezzel leplezve azt, hogy amúgy a saját területén nem éppen van csúcson, de csak szerintem.


Na de tényleg befejeztem, nem azért jöttem, hogy elhordjak mindenkit, csak felbosszant, hogy ennyire nem lehet semmit írni, mert a lényeg úgyse megy át, aztán úgyis értelmetlen veszekedés lesz belőle.

2021. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
17%
Hát ne haragudj de egy értelmiségi nem mond ilyet hogy "le kell süllyedni" a "birkák" szintjére. Mert mondjuk ez nem végzettségtől függ hanem intelligenciától és persze a motivációktól. Gyanítom mindenkit saját maga boldogulása motivál... Ezen kívül ezek az emberek nem mind birkák, csak éppen jelenleg el vannak borulva érthető okokból, és így nem fognak hozzásegíteni semmi érdemlegeshez. Felesleges hónapokat éveket eltölteni a velük való szócsépléssel, mikor mondjuk csak nem akarnak tönkremenni anyagilag-lelkileg, és nem érdekli őket a saját boldogulásuknál jobban se a nagymamád, se a vírus terjedési mechanizmusa.
2021. jan. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként a nagymamákra visszatérve, közülük a jobbak szintén azt szeretnék ha az unokáiknak lenne munkája és nem menne tönkre az életük.
2021. jan. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!