Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Marad a kijárási tilalom, ez...

Marad a kijárási tilalom, ez eddig oké! De mi van az éttermek újranyitásával és a szállások újranyitásával? Erről konkrétan nem írtak semmit.

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 10:32
 1/5 nemaRendőrség ***** válasza:
97%
Minden marad
2021. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
77%
Amikor miniszterelnök úr azt mondja, hogy minden marad a régiben, akkor szerintem - szokásával ellentétben - pontosan és korrektül fogalmazott.
2021. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha csődbe mennek ezek, akkor sem lesz baj, mert megveszi őket a LöLö, és "magyar kézbe kerülnek".
2021. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Mit nem lehet abból érteni, hogy minden marad? :D
2021. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

A miniszterelnök ezt mondta: „A fennálló intézkedéseket, amelyek az életünket korlátozzák, azokat február elsejéig meghosszabbítjuk.”

Itt, 1:03-tól meghallgatható: https://www.youtube.com/watch?v=n14WWvWoSe4


A tudósításokban azért került külön szóba a kijárási korlátozás és a középiskolák digitális tanrendje, mert ezek módosításával kapcsolatban sokféle várakozás volt, régebben volt még ellenkező államtitkári kijelentés is.

Nem azért szerepelnek sok helyen, mert csak ezek maradnak, hanem mert ezekkel kapcsolatban volt az utóbbi napokban sokféle tipp, ez foglalkoztatta a közvéleményt.

A tudósításokban én úgy olvastam, hogy ’így marad a … IS’, sehol nem láttam, hallottam olyat, hogy csak ez, vagy csak ezek.


A hosszabbítás pontos tartalma a megjelenő Magyar Közlönyből lesz megismerhető, az ottani közzététel jelenti a jogszerű érvényesítést.

Mivel nem volt szó bárminek az enyhítéséről, nem várható, hogy tartalmazni fog ilyet a megjelenő kormányrendelet.

2021. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!