Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyhogy lehet most olvasni...

Hogyhogy lehet most olvasni magyar nyelven is cikkeket a Capitoliumos balhéról?

Figyelt kérdés

Nem tudok idegen nyelven, viszont követem Tomcat-et, és Ő videójában már nyáron megemlítésre került , hogy az Antifa meg BLM tüntetők bíróságokat támadtak, hogy fontos iratokat semmisítsenek meg, 3 rendőr megvakult , kiégették lézerrel a szemüket. Erről semmi hír nem volt magyarul.


Most meg még arról is írnak, hogy molotov koktélt meg bombákat találtak a Capitolium "ostrománál" , félre ne értsetek, mind a kettő gusztustalan támadás a törvénykezés s a demokrácia ellen, de csak egyik oldalról kapok híreket a beszélt nyelvemen. Ami arra enged következtetni, hogy eddig tudatlanságom miatt rengeteg fontos hírről lemaradtam. Mindig bíztam a független és objektív magyar médiába, mondjuk nem tudom van e ilyen. Szerintem nincs, de még a látszatát sem szeretné egyik sem fenntartani.



2021. jan. 11. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Csak kíváncsiságból miket olvasol, meg nézel, hogy te sosem olvastál a nyári tüntetésekről? Tele volt vele minden médium.
2021. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Csak próbaképpen rákerestem, és itt egy hír BLM-ről és Molotov-koktélról:


[link]


És ezt őt másodperc alatt találtam a keresővel. Nyilván van több is, illetve hírt adtak az eseményekről, ezért nem tudom, miről beszélsz.


Lehet, hogy nem Tomcatet kellene hírforrásként használni.

2021. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
* öt
2021. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4: az biztos, hogy aki független, objektív hírforrást keres, annak nem tőle kellene tájékozódni
2021. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nemtom, de a migránsokról nem lehet.
2021. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De konkrétan azokról amiket felsoroltam nincs hír.


Gáz, tudom, de diszlexiás vagyok, beszédhibám is van képtelen vagyok új szavakat megtanulni. Nekem általában két ablak van megnyitva a böngészőbe az egyik mindig a fordító. Akit az Index meg a Kurucpontinfo is gyűlöl és tiltják még a nevét is az szerintem hiteles.

Soha senki nem tudta cáfolni, csak köpködni tudnak rá. Mint Schiffer Andrást, csak "fikázni" tudják.

2021. jan. 11. 11:03
 7/14 anonim ***** válasza:

" Akit az Index meg a Kurucpontinfo is gyűlöl és tiltják még a nevét is az szerintem hiteles."


Itt kezdődnek a problémák.

2021. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugye a dolog úgy áll, hogy Tomcat szélsőséges figura, szélsőséges fórumokról veszi az infóit, ezért lehet, hogy szimplán nem is igaz, amit írnak.


Idézz be egy angol nyelvű cikket, amire Tomcat hivatkozott, mert gondolom hivatkozik valamire. Akkor megnézzük, volt-e a magyar sajtóban arról szó.

2021. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Valami Washington újság irta, "blinded three police by laser'. Mobilon vagyok, gépen néztem megkeresem az előzményekbe mindjárt.
2021. jan. 11. 11:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Ennyi is elég, volt említés erről: " A Fehér Ház pénteki közlése szerint a tüntetők lézerrel három rendőrt örök életükre megvakítottak. "


[link]

2021. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!