Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem képesek az emberek...

Miért nem képesek az emberek gyalog menni a városokban, miért kell naponta 5-ször autóval menni? Miért nem lehet legalább azt a kiló kenyeret és egyéb kaját elhozni biciklivel vagy gyalog?

Figyelt kérdés
Hogy hogy ez sok embernek megy, de még többen meg félnek kilépni az utcára az autójuk nélkül?

2021. febr. 4. 00:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
36%
Mi az nincs pénzed kocsira?
2021. febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
Majd ha te naponta 40-50 percet gyalogolsz azért az egy kenyérért, akkor majd a többiek is gyalog fognak járni.
2021. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Alex Fly ***** válasza:
52%
@2: nem tudom, te merre laksz, de itt max 5 perc alatt találsz olyan helyet, ahol kapsz kenyeret, nem kell azért 40-50 percet gyalogolni...
2021. febr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

De van kocsim, messzi nagy távolságokra használjuk, vagy extrém időjárásban esetleg sürgős esetben. Az azt jelenti hogy hetente 2-3-szor, és nem naponta 10-szer.

Most nem Istenhátamögött-Felső falu szélén lakókra gondolok hanem akiktől 20 perc a bolt. Pl.

2021. febr. 4. 00:50
 5/34 anonim ***** válasza:
49%
Mit zavar ez téged? Főleg hogy célszerűbb is az autóban mint a többi ember között.
2021. febr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
57%

Képes vagyok, de miért tenném?

Mondjuk elmenni boltba gyalog 20 perc, kocsival 3-4, oda-vissza több mint fél órát sporolok, ami idő alatt rengeteg mást csinálhatok.

De amúgy téged ez miért zavar?

2021. febr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Én lusta is vagyok,de azért annyira mégsem,biciklivel járok majdnem mindig mindenhova,nagyon ritkán gyalog.
2021. febr. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Molyember ***** válasza:
50%
Az autóban védve vagyok az olyan emberektől, akik kényszeresen bele akarnak pofázni mások életébe. Én is kérdezhetném, hogy a biciklis miért billeg az úttest szélen (néha a közepén), hogy miért nem megy tömegközlekedéssel, ha egyszer nincs pénze autóra, és hogy miért nekem kell figyelni a bizonytalan, lassú mozgására. De nem kérdezem. Autóban ülök, nem esik rám az eső, és hidegen hagy a többi ember élete. Próbáld ki egyszer.
2021. febr. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
Nincs autóm, tömegközlekedéssel közlekedek, 12km-re van a munkahelyem, a baleseteket elnézve nem merek biciklivel elindulni, gyalog 2 óra, ezt napi 2-vel szorozd be.
2021. febr. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
59%
Mert megtehetem. Ezért a kényelemért dolgoztam, megérdemlem.
2021. febr. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!