Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csoport fiataloknak, akik...

Csoport fiataloknak, akik politizálni szeretnének?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én egy olyan csoportot keresnék, amit leginkább (a legjobb ha, csak is) 18 éven eluliaknak tartanak fenn, politizálásra. Szeretnék majd belefonódni a rendes munkám mellett, a politikai közéletbe, nem hírtelen fellángolásból, már néhány hónapja keresek ilyet, és most jutott eszembe a gyakori kérdések.

Hogy konkretizáljam, nem CSAK pártpolitikával foglalkozó oldalt, csoportot keresek, olyat keresek, amiben például; oktatási, egészség ügyi vagy akár ideológiai vitákban lehet részt venni.

En magam 16 éves vagyok, eléggé nagy tudást szedek össze minden nap az ideológiákkal, politikákkal...stb.-vel kapcsolatban.

Ezt csak azért mondom, hogyha belsős csoport, akkor nem egy politikában kezdőt vennétek be a csoportba! Előre is köszönöm, ha valaki válaszol!! <3



2021. márc. 4. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Momentum TizenX
2021. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

TizenX(Momentum) Fidelitas, Del(DK), Societas(Ma€@P)😅,


14-től jelentkezhetsz

2021. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az én hibám elnézést szeretnék kérni.

Olyan csoportokat keresnék, ahol megjelenik, mind jobb oldali, mind bal oldali, vagy akár centrista.

Annak ellenére, hogy én jobb oldali demokratának vallom magam, szeretnék mást valló emberekkel is értelmes vitát folytatni, akár megváltoztatni a látás módukat.

Viszont nincsen ezekkel a csoportokkal bajom, csak ezek meglévő pártoknak a fiatal tagozatai, és így nem találkoznék ellentéttel, csak egyetértővel. :/

2021. márc. 4. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hozz létre egy diszkordot, csinálj egy csoportot és írd ki újra . ...

De vigyázz, mert ott lehet harctér lesz 😂


Válogasd meg a tagokat! ;)


18/L

2021. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!