Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz Európa...

Szerintetek mikor lesz Európa egy ország?

Figyelt kérdés
Ha nem is Európa mert arra sok esély nincs de az EU szerintetek mikor fog egy országgá alakulni, már ha fog? Illetve ti örülnétek neki?

2021. márc. 4. 21:08
A kérdező szavazást indított:
100+ év
100 éven belül
50 éven belül
20 éven belül
10 éven belül
5 éven belül
Ez nem fog megtörténni.
33 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Az én életemben biztos nem. De mondjuk azt h 500 év múlva mi lesz nem tudom, de valszeg akkor sem. Én azt mondanám soha amennyire most látom.
2021. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Remélem soha. Ha meg igen, akkor úgy mint az USA, és rezervátumokban fogunk élni a hódítók uralma alatt.
2021. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Maximum egy jövőben játszódó 2 órás sci-fi erejéig. :)
2021. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Amikor a cigány tábor az égbe megy. Szerencsére olyan nemzetek lakják ezt a kontinenst, amelyek kölcsönösen lenézik, ill. hülyének nézik az összes többit és állandóan gyanakodva keresik a következő ellenséget a soraikban. Szerencsére nem kell attól tartani, hogy az egyesítés valaha is bekövetkezik.
2021. márc. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!