Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha én nem vagyok beoltva,akkor...

Ha én nem vagyok beoltva,akkor vigasztalhat engem,hogy nálunk már több mint 1,5 millió embert beoltottak ?

Figyelt kérdés
Január elején regisztráltam az oltásra,azóta várok hogy hívjanak.

#regisztráció és az oltás
2021. márc. 22. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem, de legalább Magyarország jobban teljesít. :D
2021. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Én is ma regisztráltam. Fiatalként. Meglátjuk hogy lesz.
2021. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez a "másfél millió beoltott" egy akkora kamu duma, ....
2021. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Értelmetlen ezt így felfogni. Nem azt fogják bemondani a tv-ben, hogy te még nem vagy beoltva. 1.5 milliót beoltottak, te meg nem vagy benne, majd sorra kerülsz.
2021. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mert az oltással (is) terjed a vírus, így amíg oltják az embereket, addig egyre több lesz a fertőzött, és addig nem leszünk szabadok.
2021. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4./Nem értelmetlen,ameddig én veszélyben vagyok.Ameddig nem vagyok oltva,és addig folyamatos veszélyben vagyok.Ebben biztos vagyok.

Miért baj,hogy abban érzem magam.

Nekem nem kellett 2X mondani,és rimánkodni,hogy regisztráljak...és mégsem vagyok beoltva,mert már azóta sokan regisztráltak,mert a "mentős arc állandóan ezt szajkózza"és nyilván ezek után mindenki megelőzött a listán.

Hirtelen mindenki regisztrált,a régiek meg lecsúsznak a listán.

2021. márc. 23. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!