Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Koronavírus-összeesküdtek!...

Koronavírus-összeesküdtek! Ezzel így mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Ugye egy elmélet szerint titokban chipet szeretnének beadni az emberekbe az oltással.

Egy ampullában öt oltásnyi mennyiség van. Na, ilyenkor hogyan oldják meg, hogy egy oltásnyi mennyiségbe csak egy chip kerüljön? Vagy itt megáll az összeesküvés-elmélet tudománya?



2021. márc. 24. 22:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem érted, kérdező?

Ez egy CSIIIIP! Hát okos és tudja hogy neki pont külön bele kell mennie a fecskendőbe minden esetben.

Mit gondolsz mire van az 5G? Hát azon mondják neki!

:)

2021. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Bill Gates telekinetikus energiáival irányítja őket.
2021. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Millió chip van benne.
2021. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagyok vírustagadó, se hullámgenetika hívő meg mit tudom én mik vannak már ezzel kapcsolatba, én szimplán a tények alapján alátámasztott vírus eredetéről (az alábbiakban kifejtem).


Elsősorban viszont a kérdésre válaszolva:

Ennek az elméletnek van valóságalapja? Oltásból nem fognak chipeket belénk oltani, már csak azért sem mert többféle oltás van, illetve minden országban több városban is megvizsgálják az oltásokat, ha lenne benne chip az nem tudna észrevétlen maradni. - Nekem erről ez a véleményem, szerintem ez az elmélet több sebből vérzik.


Elég sok tény érvel amellett hogy mesterségesen állították elő a vírust, kiszabadították/denevéreken kísérleteztek, illetve Bill Gates neve is benne van a dologban.

Volt egy tanulmány ami 2019-ben jelent meg, az állt benne hogy 2018-ban egy programban lefuttattak egy hasonló világjárványt. A vírus kiinduló helyeként ott Dél-Amerikát adták meg. A lényeg az hogy 65 millió halálesetet ért el a vírus ameddig sikerült megállítani. Az volt az érdekes, hogy egyrészt a tanulmány után fél évre jelent meg a koronavírus és rá 1 évre pontosan 65 millió FERTŐZÖTTNÉL megkezdődtek az oltások.

De ezen kívül ott van az a tény is, hogy: ahhoz hogy egy vállalat elkezdhesse az adott vírus ellen a vakcinák fejlesztését előbb le kell védetnie az adott vírust és ez a koronavírus esetében 2015-ben lett írásba foglalva és 2018-ban kapott szabadalmat a "The Pirbright institute" intézet.


Valamint az Angol-Szász Misszió által közzétett Bill Ryan bemutatójában 2010-ben egy kiszivárgott figyelmeztetésről van szó, ami a harmadik világháború előszeleként a következőt írja (lényegi rész):


"Tehát a sorrend a következő… a tervezett sorrend a következő: Izrael megtámadja Iránt, ezután következik egy tűzszünet és ezalatt az összes Nyugati ország lakossága kemény kormányi katonai ellenőrzés alá esik. Utána Kínát megtámadják egy biológiai fegyverrel. Egy influenzaszerű betegség lesz, úgy terjed majd mint a futótűz, világszerte elterjed, és ezután elkezdenek egy nagy Harmadik Világháborút."


Na ezek azok a dolgok ami miatt nekem meggyőződésem hogy emögött nagyobb dolog van mint azt jelenleg érzékeljük, mi csak részesei vagyunk egy globális összeesküvésnek.

Ami pedig a mutációkat illeti: amint megjelentek az oltások mutálódott a vírus is, az is meglepő hogy milyen gyorsan sikerült kifejleszteni a különböző oltásokat. Szerintem egy jó ideig velünk lesz a vírus, de kitudja mennyire lesz halálos pár év múlva tekintve hogy már egyre fiatalabbak is áldozatul esnek.


2010:

https://www.youtube.com/watch?v=wm9dSsKMgn8

[link]


2015:

[link]

2021. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Én azt hittem a chippes dologról már leszálltak.


Most a halálos mellékhatás a fő konteó téma.

Bár nem értem, akiben van egy kis intelligencia az tudja, hogy bár valóban voltak elszigetelt esetek amikor idős emberek az oltás következtében elhunytak de éppen erre szolgálnak az ellenjavallatok.


Nekünk fiataloknak pedig pont az a feladatunk, hogy ezeket az embereket akik egészségi állapotukból kiindulva nem vehetik fel az oltást, megvédjük. Legyen az egy kisgyerek, egy várandós anyuka vagy akár egy leukémiás. Meghát egymást is mert a fiatalokra is veszélyes már egyes mutálódott változata.


És ez nem vírusrettegés, sőt nem is vagyok FIDESZES "birka", ez alap etikai kötelezettség.

Legalább is én annak érzem.

2021. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

#4: szerintem egy fél órát rászánva Nostradamus jóslataiban is találnánk olyat, ami pont megjósolta ezt a járványt.

Koronavírusok eddig is léteztek, persze hogy szanaszét tanulmányozták már őket a világon mindenhol (ez is nyilván gyorsította az oltások kifejlesztését, hogy nem nulláról indultak a kutatások), és azt is nagyon régóta hangoztatják, hogy egyre nagyobb a világjárvány kitörésének esélye a népességrobbanás és környezetszennyezés miatt, most bejött. Pont mint amikor egyes közgazdászok gazdasági összeomlást vizionálnak, előbb-utóbb az is be szokott jönni.

2021. márc. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

Nem egy chip van benne, kérdező, hanem nagyon sok nanorészecske. És már nem titokban, hanem nyíltan írnak és beszélnek róla.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=Q19B7z7jYeE

2021. márc. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
4.Mi az a nagyobb dolog?
2021. márc. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

Én meg azt mondom: új világrend.

Nézzetek utána.

2021. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Új világrend.Sokszor hallottam már a kifejezést.Sok ember dobálózik ezzel,de őszintén olyat még nem láttam aki pontosan el tudta volna magyarázni,hogy mi is ez.
2021. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!