Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik most beoltatják magukat...

Akik most beoltatják magukat tudatában vannak annak, hogy támogatják a jelenlegi kormányzatot?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 15:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem, én egy hős vagyok, én nem fogom beoltatni magamat semmivel, sőt orvoshoz sem megyek a gyógyszerlobbi miatt! Nem fogok vásárolni, mert az áfával a kormányt támogatom! FORRADALMAT!!!4égy
2021. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy csak nem akarnak meghalni. Mondom ezt úgy, hogy én nem oltatom magam, és mindennemű korlátozást ellenzek, de annak kifejezetten örülök, hogy a 89 éves nagymamám Pfizerrel lett oltva.
2021. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Miről beszélsz?

Maximum azt lehet támogatásnak nevezni, ha keleti vakcinával oltatod magad, de még az sem teljesen igaz.

2021. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Én az egészségemet támogatom. (feltéve ha valamikor sorra kerülök :)
2021. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Szóval, ha nem ugrok a kútba, már azzal is a kormányt támogatom? Acélos logika, nem mondom.
2021. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Valószínű, hogy az orbán-banda nagyot kaszál a vakcina üzleten, de ettől függetlenül aki beoltatja magát, nem azért teszi, hogy lopósékat támogassa.
2021. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Én megkaptam az oltást, de nem tudtam, hogy a kormányt támogatom vele. Homályosíts fel!
2021. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
A kormány támogatása/nem támogatása volt az utolsó gondolatom, amikor eldöntöttem, hogy oltatok-e. Aki olyan elvakult, hogy azért olt/nem olt, mert a kedvenc politikusa azt mondta, azt nagyon sajnálom. Itt az egészségünkről döntünk, ami mindenkinek a saját felelőssége. Nem állsz bosszút Orbánon azzal, hogy nem kérsz oltást.
2021. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%

Én kértem oltást, rendvédelmis vagyok. Pfizerral oltottak be.

De nem azért kértem, mert Fideszes vagyok.

Az más miatt vagyok 😂😂😂

2021. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
11%
Már nem sokáig, mert aki megkapja ezeket a szarokat úgy is elhullik.
2021. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!