Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri április...

Szerintetek megéri április 14-ét a szobor?

Figyelt kérdés
Én úgy sejtem, hogy nem, igazából csak azt nem tudom eldönteni, hogy vajon tönkrevágják, vagy pár napon belül valami jogi úton távolíttatja el valamelyik szervezet vagy párt.

2021. ápr. 1. 23:54
A kérdező szavazást indított:
Marad 14-ig
Marad 14 után is
Addigra tönkreteszik
Addigra eltávolítják
13 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
A személyes véleményem szerint addigra eltávolítják azok akik odatették. Nem hinném, hogy hiánypótló intézkedés volt az országban. (Aztán kiderül mi lesz.)
2021. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Ez csak a fideszesek-migatyánkosok értelmi képességein múlik. Ha nagyon hülyék, akkor megrongálják valami módon.
2021. ápr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Bízom benne, hogy akadnak addig olyan bátor ellenállók, akik megsemmisítik ezt a szégyenletes mocskot.
2021. ápr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%

"bátor" :DDD

Mennyire kell bátornak lenni ahhoz, hogy egy 1 méteres szobrot valaki leöntsön festékkel (amit már meg is tett valami "bátor") aztán elfusson?

Látom már fidesz-migatyánknál miben mérik a bátorság fokát :DD

2021. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Bátornak kell lenni, mert a diktatúra üldözi azokat, akik kiállnak a fehérellenes rasszizmus ellen.
2021. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Nahát! Szóval mégis diktatúra van Magyaro-on?! Máskor meg tagadjátok. Megnyugtató, hogy még a legfideszesebb-migatyánkos is elismeri, hogy a legkevésbé sincs demokrácia.
2021. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Én sosem tagadtam, hogy Magyarországon diktatúra van, de a fideszest kikérem magamnak.
2021. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
A migatyánk ugyanaz. Csak az náci is.
2021. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Miért ugyanaz, és miért náci?
2021. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Mert mindkettő szélsőjobbos, mert 100 évvel trianon után a programjukat trianonozással kezdik, mert cigányozik és mert a világ talán legpopulistább programját sikerült összehozniuk. A fidesz támogatja őket, egy ismeretlen 9 milliót adott nekik, de érdekes módon se az ismeretlen, se ők nem mondják meg ki is ez a nagylelkű milliomos, miközben oligarcháznak és azt mondják nekik az nem lesz, pedig már most van. Ne hazudják, hogy ha az éves bevételük negyedét egyetlen embertől kapják, akkor az nem oligarcha és nem befolyásolja a párt döntéseit. Na de ez a kérdés nem róluk szól, úgyhogy nem sorolom tovább miért is nácik, populisták és semmivel se jobbak, mint a fidesz.
2021. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!