Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri április...

Szerintetek megéri április 14-ét a szobor?

Figyelt kérdés
Én úgy sejtem, hogy nem, igazából csak azt nem tudom eldönteni, hogy vajon tönkrevágják, vagy pár napon belül valami jogi úton távolíttatja el valamelyik szervezet vagy párt.

2021. ápr. 1. 23:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Miben nyilvánul meg, hogy szélsőjobbosok?

Mikor kezdték trianonozással a programjukat?

Milyen példát tudsz a cigányozásra?

Van a Fidesznek programja?

Mitől populista a Mi Hazánk programja?

Milyen bizonyíték van arra, hogy a Fidesz támogatja a Mi Hazánkat?

Mit bizonyít az, hogy egy ismeretlen 9 milliót adott nekik, és miért bűn ez?

Milyen oligarchája van a Mi Hazánknak?

Mindazoknak, amiket felsoroltál, mi közük van a nácizmushoz?

2021. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

11. Leírtam. Ha nem ismered a programjukat, akkor miért támogatod őket?

"Milyen bizonyíték van arra, hogy a Fidesz támogatja a Mi Hazánkat?"

Toroczkai László pártját saját hatalmi érdekei miatt látványosan segíti a Fidesz; ha kell médiával, ha kell, olcsó plakáthelyekkel. A 2018 nyarán alapított Mi Hazánk Mozgalomról a közvélemény jelentős részében az a kép alakult ki, hogy a Fidesz szatelitpártja.

[link]

Természetesen nem fogod ezután se elhinni. Ahogyan a fideszesek se hiszik el, hogy orbán lop és azt hiszik, hogy talpig becsületes. A hívőket semmivel se lehet eltántorítani a hitüktől.

"Mit bizonyít az, hogy egy ismeretlen 9 milliót adott nekik, és miért bűn ez?" Hol írtam, hogy bűn? Azt írtam, hogy oligarcháznak miközben 9 milliót fogadnak el és nem mondják meg, hogy kitől. Ha ugyanezt más párt csinálná, már sorosoznának. Mi van akkor, ha soros volt az adományozó? Hmm? Akár ő is lehetett, bárki. Senki se tudja ki volt. Titkolóznak.

A nácizmusról legegyszerűbben a wikipedián tájékozódhatsz. Ezt aztán hasonlítsd össze azzal, amit a migatyánk csinál és mond. Ha nem látod az összefüggést, a hasonlóságokat, akkor nem tudok rajtad segíteni. Ugyanolyan hívő vagy, mint a fideszesek.

2021. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem a programjukat, te a jelek szerint nem.

Mikor segítette a Fidesz "médiával" a Mi Hazánkat?

A Fidesznek vannak saját plakáthelyei?

Aki 9 milliót adományoz, az már oligarchának számít?

Semmilyen hasonlóságot nem találtam a nácizmus és a Mi Hazánk között a hazaszereteten kívül, de ez utóbbi nem kizárólag a nácikra jellemző. Milyen hasonlóság van még?


Illetve amikre nem válaszoltál:

Miben nyilvánul meg, hogy szélsőjobbosok?

Mikor kezdték trianonozással a programjukat?

Milyen példát tudsz a cigányozásra?

Van a Fidesznek programja?

Mitől populista a Mi Hazánk programja?

2021. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
39%

"Én ismerem a programjukat" Mégis engem kérdezel, hogy mikor kezdték trianonozással :)

"A Fidesznek vannak saját plakáthelyei?" Igen.

"Aki 9 milliót adományoz, az már oligarchának számít?" Ha az a 9 millió a párt egész éves bevételének a nagy része és az adományozó és a párt is titkolózik, akkor igen. Ha ez neked teljesen rendben van, szavazz rájuk, engem nem érdekel, szerencsére nem kerülnek a parlamentbe.

"Miben nyilvánul meg, hogy szélsőjobbosok?" Válaszoltam

"Mikor kezdték trianonozással a programjukat?" Amikor megírták.

"Milyen példát tudsz a cigányozásra?" Mégsem olvastad a programjukat.

"Van a Fidesznek programja?" Nem érdekel a fidesz programja, de mindenki ismeri: soros, migránsok, brüsszel.

"Mitől populista a Mi Hazánk programja?" Olvasd el. Ha nem látsz benne semmi populistát (pl. politikusbűnözők dupla büntetése, vagyonelkobzása, "milliárdosok" vagyonadója, halálbüntetés visszaállítása - ami nem is lehetséges amíg az EU tagja vagyunk, tehát vagy hazudnak, vagy ki akarnak lépni az EUból, de ezt nem írják és még van egy csomó, nem sorolom. Szavazz, akire akarsz, ha rájuk akarsz, szavazz rájuk, engem nem érdekel, én leírtam, hogy náciik és populisták, pont, mint hitler volt.

2021. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Tehát kijelenthetjük, hogy fingod sincs a témáról. Ez még nem probléma. Az a probléma, hogy ennek ellenére véleményt alkotsz és szavazol.
2021. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelentesz ki, amit csak szeretnél. Nem igazán érdekel a véleményed. Te kérdeztél a programjukról, én válaszoltam, mert te nem tudod mit írnak benne. Pedig nem olyan hosszú, még egy kisiskolás is el tudja olvasni.
2021. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%
Egy lapostv-t is oda kellett volna rakni a remekmű mellé! Az a béelemm "védjegye".
2021. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon jól tették! Szándékos provokáció volt, a bolsevik vérvörös vezetés részéről! Semmiféle, devianciának nem szabad szobrot állítani!
2021. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
73%
A Mi Hazánk, soha nem volt náci.
2021. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!