Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberális Feministák/LMBTQ+-os...

Liberális Feministák/LMBTQ+-osok miért ott küzdenek, ahol már mindent elértek? Miért nem az arab világban, Észak-Koreában stb..?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy ott a leghangosabbak, ahol a legkevesebb dolguk van, és ahol sok dolguk lenne, ott kusba vágják magukat és messze elkerülik azokat a helyeket.

2021. ápr. 5. 23:11
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
71%
Igaz, az araboknál tisztázva van a nő szerepe. Semmi joga nincs, 10 nő társával osztozzon egy férfin, az utcára csak úgy léphet ki, hogy semmije nem látszódhat ki és ha megcsalja a férjét halálra lehet kövezni. Szomorú, hogy vannak még olyan emberek, akik ezt nevezik követendő példának.
2021. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
51%

ma 23:32

Hagyjad, itt akkor is femináci vagy, ha a férjed végez házimunkát és egynél több barátod volt (ja nem, akkor- idézem az egyik válaszolót egy másik kérdés alól- romlott nő, akin átment a fél város). Semmiben sem különböznek az araboktól, titkon örülnének is neki.

2021. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
15%
ألله أكبر
2021. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
42%
Huh, micsoda sötétség honol itt
2021. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
65%
Észak Koreában nincs gond a nők egyenjogúságával, ha nem tűnt volna fel, Kim Jodzsong is kb a második legmagasabb pozícióban van.
2021. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
72%
Arabok, cigányok..ezek beszélnek és gondolkodnak így nőkről.
2021. ápr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert tudják, hogy ott azonnal megköveznék őket a pcsába, úgyhogy ott nem mernek ugrálni.
2021. ápr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
71%

1 én is úgy voltam sokáig hogy 2021 van nincs szüskség már feminizmusra, de van. Nem csak az erőszak számit zaklatásnak. Az egyszerűen annak a legmagasabb és peg egyértelműbb szintje.


2 lmbtq meg magyarországon közel sem ért még el olyan eredményt amivel elégedett lehetne bárki is.



"Azt érzem, hogy ott a leghangosabbak, ahol a legkevesebb dolguk van"

Részben leírtam ez miért nem igaz. De a másik dolog, hogy miért kezdjen valaki pl magyar ként ugandában kampányolni? Vagy akárhol máshol? Itt se kampányolt soha egy amerikai vagy német... másrészt hogyan ha már itt tartunk? Rohadtul nem ismeri senki másik nemzeteknek a viselkedését és azt hogyan reagálni valamire. Mindenki a saját társadalmát alakítja és nem másolktól kell várni a megoldást. Másik meg ha én itt élek magyarországon akkor hol érdekem nekem az hogy a világ másik felén elfogadóak legyenek az emberek? Nem élek ott, nem hat rám. Persze jó dolog az ha tudja az emebr hogy ott is toleránsak a más emberek de ezért nem tud tenni valaki aki 1000 meg 2000 kmre él onnan.

2021. ápr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
54%

19


Felesleges, ezek még barlangban laknak, és azon a szinten állnak, látod. Felesleges nekik értelmesen elmagyarázni, maguktól is kéne ennyi eszük legyen. Barbár, paraszt állatok ezek

2021. ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
25%
#20: +1
2021. ápr. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!