Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberális Feministák/LMBTQ+-os...

Liberális Feministák/LMBTQ+-osok miért ott küzdenek, ahol már mindent elértek? Miért nem az arab világban, Észak-Koreában stb..?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy ott a leghangosabbak, ahol a legkevesebb dolguk van, és ahol sok dolguk lenne, ott kusba vágják magukat és messze elkerülik azokat a helyeket.

2021. ápr. 5. 23:11
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
11%

"A homoszexuálisok Allah legmocskosabb teremtényei" - budapesti imám.


Szerencsére senki nem szólt semmit ez ellen.

Ennek én vallásos muszlimként csak örülök. Mashallah végül Allah fog győzni és jó látni, hogy az umma terjedését a liberálisok nem hátráltatják.


ألله أكبر

2021. ápr. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 molnarmarcell21 ***** válasza:
80%

Kedves kérdező, a kérdés állítása hibás, hiszen az arab világban is küzdenek a feministák.


Remélem segítettem megválaszolni a kérdést. Ha valami kérdésed lenne vagy szeretnéd támogatni a nők ügyét az arab világban, kérlek szólj :)

2021. ápr. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
26%
Ott nem mernek megszólalni. Csak itt provokálhatnak szabadon.
2021. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
21%
Tombolnak ám a femcsik!
2021. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
26%

"Felesleges, ezek még barlangban laknak, és azon a szinten állnak, látod. Felesleges nekik értelmesen elmagyarázni, maguktól is kéne ennyi eszük legyen. Barbár, paraszt állatok ezek"


Bezzeg ahol a femennácik törtek-zúztak az haladó és felvilágosult volt! Primitív horda.

2021. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
15%
#1 mi azzal a baj, hogy 10 felesége lehet? Itt is hasonló megy, annyi a külömbség hogy 1 feleség a többi meg a szeretője az "alfahímnek", és mind azt hiszi, majd Ő megszelidíti és elveszi...
2021. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
17%

Ezen én is gondolkoztam már. Itt semmi szükség rájuk. Kinevetnék őket elődeik akik azért tűntettek hogy egyáltalán iskolába mehessenek.


Amúgy meg kúltúra.

Ennyi erővel akkor régen minek tűntettek a feministák? Régen meg az volt a szokás hogy a nő otthon takarít. Akkor őket is leszólják a feministák?:D

2021. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
73%

Oh, beszélgetni akarsz a feminizmusról? Ebben az esetben kérlek felsorolnád a modern, nyugati feminizmus különböző ágai által körülírt problémákat? (Azt is, hogy milyen forrásokat használtál a véleményed megformálásához..) Elmondanád, hogy mi a véleményed arról, hogy hogy kéne megoldania a 3rd wave feminizmusnak a 2nd wave feminizmus által körülírt, a nőket érintő, még meg nem oldott problémákat?

Kíváncsi vagyok a véleményedre, hiszen nyilván rendkívül olvasott vagy a témában, ha már ilyen baromi nagy a szád - gandolom férfi létedre.


Az lmbt kapcsán pedig elmondhatnád, hogy hogy kéne megoldani a meleg fiatalkorúak kimagasló arányú öngyilkossági kíserleteit, és depresszióra való hajlamukat, hogy kéne megoldani, hogy a felnőtt melegeknek legyen egy élhető jövőképük, és ne legyen olyan magas a köreikben a szenvedélybetegség, és hogy hogy kéne megoldani, hogy ne lázadjon ellenük a "meleg propaganda" miatt az a társadalom, aminek a szórakoztatóipara egy az egyben alacsony színvonalú hetero tartalmakra épül.


Gyerünk mester, beszélj.

Eddig csak azt sikerült ugatnod, hogy "A fehér férfi is lehetne ám olyan erőszakos állat, mint az arab férfi. Tudjátok mit? Szeretnénk is olyanok lenni veletek ti hülye nők, és b uzik, de mégsem vagyunk olyan rosszak,ti meg ezt azzal háláljátok meg, hogy még így is járatjátok a szátokat."


Megjegyzem LÉTEZIK összefogás a nyugati és arab feministák között, de honnan is tudhatnád?

2021. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
55%

#28


Kérlek felsorolnád hogy mik is ezek a "hátrányos" dolgok amik a nőket érik?


Vagy előtte inkább beszélgessünk arról hogy már az is szexizmus ha teszek egy bókot egy nőnek?

Vagy talán arról hogy egy iskolában az összes fiút ki hívatták és bocsánat kérésre kötelezték őket csak mert fiúk?


LMBTQ.

Csodálkozol hogy magasak az öngyilkosságok száma? Hát talán azért sokuk igazából nem is meleg vagy más hanem hetero. Csak nem találtak maguknak párt ezért a propaganda miatt azt hiszik hogy hupsz. Ha nem találok az ellenkező nemnél párt akkor biztos más a szexuálitásom. És hát ott is csalódik ezért depressziós lesz. Amúgy meg a "haladó" nyugaton lassan már nemhogy egyenlőek ezek a csoportok hanem felsőbb rendűek is.


Lázadnak ellenük a meleg propaganda miatt? Hmmm. Nem is értem miért.

Ha én napi szinten a képedbe tollnám hogy nekem elektromos kocsim van és sokan leszólnak akkor egy idő után nem mennék az agyadra? Vagy ahhoz mit szólsz hogy egy alig 11 éves kislány be perelte az apját mert ő szerinte fiú és a she megszólítás helyett nem a he megszólítást használja rá. Vagy ahhoz hogy Angliában a szülők be perelik az orvost ha nem nyílvánítja a gyereküket más neműnek csak mert egy fiús játékkal játszott. Vagy hogy a szülőktől elvehetik a gyereket ha a gyereket nem úgy kezelik ahogyan a gyerek érzi a meleg probaganda miatt. Mert amúgy egy 9 éves rohadtul értheti még a gender és az LMBTQ dolgokat nem? Szavazási jogot is adjunk már akkor nekik :D


Ha egy óvodásnak azt mondjuk hogy a gólya hozza a babát akkor az LMBTQ dolgokat miért magyarázzuk el nekik mesékkel? A meleg herceg páros esete.

2021. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
70%
Egy 9 éves nem tudja felfogni, hogy vannak olyan fiúk, akik a fiúkat szeretik? Szerintem feltudják fogni. Neked nem sikerült még mondjuk
2021. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!