Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aggódok a politika kategóriába...

Aggódok a politika kategóriában kommentelő és kérdező emberek mentális egészségéért. Szerintetek okkal?

Figyelt kérdés

Olvassatok bele kérdésekbe, fele nyílvánvalóan nem komolyan gondolja. Féltem őket. Hogyan tudnék segíteni rajtuk? Mi van ha megbolondulnak a sok iróniától? Vagy attól, hogy rengeteg olyan ember van aki komolyan válaszol, és mellette meg ott van a szintén úgy gondolkodó embertárs aki csak provokálni akarja a komoly válaszolókat.


Így annak is rossz aki provokál és annak is aki szívét , lelkét beleteszi a normális válaszba.


Mi lesz így?



2021. ápr. 11. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aggódj az egész gyakoriért. Tudod, mi megy az ezotériában? Vagy a tini párkapcsolatoknál? Jfc.
2021. ápr. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, egyszerűen nem kell komolyabban venni ezt az oldalt mint ami a valós értéke. Anonim oldal.

Én komolyan szoktam válaszolni de nem fogok agyvérzést kapni csak mert a kérdések fele, a válaszoknak meg harmada trolloktól származik és csak a hergelés a lényege. Jókat lehet nevetni azon amilyen erőlködéssel kínlódnak egyesek és ennyi. Aki ezen felidegesíti magát az ne nézze ezt a fórumot!

2021. ápr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam trollkodni de csak azért mert véletlenül sem akarom magam jobban megerőltetni mint a kérdésnek a kiírója tette azt.


Azért értelmes kérdésekre válaszolok normálisan.

2021. ápr. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt a Gyk-n az emberek többsége amiatt ír, hogy kiengedje a fáradt gőzt. Egyszerűen nem kell komolyan venni a hülyéket. Mostanában a tudomány kategóriában is megjelentek ezek a trollok, pedig az a múltban elég tiszta tudott maradni :(
2021. ápr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy te is egy, a "Politika" kategóriában kérdező ember vagy?
2021. ápr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy társadalom színvonalát mutatja be?
2021. ápr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De hat ez itt nem egy tudomanyos oldal!? :) Milyen minosegi elvarast lehet felallitani egy olyan weboldalon, ahol fiatalok bandaznak es vak vezet vilagtalant?

Nem hinnem, hogy egymassal kellene foglalkozni ... es nem kell tul komolyan venni az ilyen dumcsizos weboldalakat :)

2021. ápr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A lakosság 3/4-e már megbolondult, depressziós, valamilyen mentális betegségekkel küzd,drogos stb.túlnyomó többségük már csak túlélni akar,bárminemű életcél nélkül.csak úgy léteznek mint a zombik(sőt egy részük gyereket nevel ami még rosszabb..) szóval lenne kikért aggódnod ebben az országban,az ide írogatókon kívül is.talán Levike kivétel,ő két tolvajlás között rendületlenül harcol a rendőrökkel,küzd ellenük a maga módján.
2021. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!