Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A világ népességének 0,0004%-a...

A világ népességének 0,0004%-a halt meg koronavírus miatt? Ez járvány?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 07:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%
20-as nem értem ezt, mert a kettő kizárja egymást?
2021. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Nem, nem cáfolatként vagy megerősítésként írtam, csak úgy gondoltam, nem olyan ismert, hogy az AIDS mennyire pusztító jelenleg is, ezért szerettem volna rá felhívni a figyelmet :)
2021. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
17%

"Ami legalább hasonlóan egy nagyságrenddel több halottat is eredményezne. Nos, azt, hogy a szám egy, vagy akár több nagyságrenddel nagyobb legyen, az országok valamilyen szintű korlátozásokkal és/vagy emberek felé tett javaslatokkal elkerülték."

Ha feltételezzük, hogy így van (nincs így, mivel azokban az országokban, ahol nincs covidiktatúra, sokkal jobb a "járvány"helyzet), akkor ez annyit jelent, hogy elkerülték a járványt. Tehát nincs járvány.

2021. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%

"aki ellent mond a médiának, az rögtön barom?"


Ez olyan, hogy attól, hogy média, még nem biztos, hogy minden szava hazugság. Tehát pl amíg idéz valakit, addig nem nagyon tud hazudni. Legfeljebb azzal, hogy azt az idézetet hogyan próbálja meg "lefordítani", ott már vannak eltérések. Sajnos az emberek nagy része viszont nem képes megkülönböztetni azt, hogy mi egy tényszerű közlés, és mi a félremagyarázott rész. Ha ilyen véleményen vagy úgy zusammen a médiáról, akkor valószínűleg te is abba a csoportba tartozol.

2021. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

🤣🤣🤣🤣🤣

Meg azt se tudjátok mi a járvány definíciója?

Sote, Jarvanytan

Legalább nezzetek bele, mielőtt összehordtok minden baromságot okoskodók!

Vagy maradjatok a kaptafánál!👎

2021. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!