Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik még mindig azt hiszik,...

Akik még mindig azt hiszik, hogy az oltás után visszakapják a régi szabadságukat, mikor fognak felébredni az álomvilágukból?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 13. 11:39
 1/5 Rothadó Narancs ***** válasza:
38%
A lényeg, hogy oltakozni kell!
2021. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Soha.
2021. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Te hiszed barátom, hogy volt álomvilágom. Nem, csak valóságvilágom van. A szabadságomat illetőn, soha nem vették el. Ez a képességeimből adódik. Bizonyos korlátaim vannak. Nem azok, amiket a hatalom hozott, hanem azok, amiket én hoztam. A kettő között persze elég komoly átfedés van, de nem azonos.

A második oltást még nem kaptam meg, csak azt tudom, mikor fogom. Az általad emlegetett szabadság nem ettől függ, hanem a többi hülyeségétől. Az itthoni nem érdekel, azt kivédem. A külföldi érdekel, és figyelek. Nem tudom, mikor fogok lépni, csak azt tudom, fogok. De jelenleg nekem ennyi elég.

2021. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
"Kifelé menet semmi probléma nem volt" Azaz csak a szokásos szervezetlenség, összevisszaság. Egyszerűen nem orbánra kell szavazni jövőre és gond megoldva.
2021. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
3.Neked úgy vették el a szabadságod,hogy fel sem fogod valójában.
2021. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!