Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Sinpharm vakcinája nemzetköz...

A Sinpharm vakcinája nemzetközileg elfogadott/az lesz?

Figyelt kérdés

Kaptam lehetőséget a Sinopharm oltásra, és szívesen beoltatnám magamat, viszont nem vagyok benne biztos, hogy ezt pl. külföldre utazásra lehet-e majd "használni". Az orvos ismerőseim és a háziorvos is azt mondta hogy amúgy teljesen rendben van, ilyen szempontból egyáltalán nem félek.

Valakinek esetleg van valami információja vagy tudta arról, hogy Sinopharm vakcinával fogok-e majd tudni külföldre utazni?

A az oltás- illetve vírus- tagadók/szkeptikusok kérem mellőzzék a válaszadást. Előre is köszönöm.



2021. ápr. 22. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Sorra fognak más országok is rendelni belőle és oltani vele, mert a Sinopharm tud küldeni a megrendelésekre szállítmányt, a nyugati cégek meg nem küldenek.
2021. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem látok a jövőbe, de elképzelhetőnek tartom, hogy elfogadják, mert működik.
2021. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Ez engem is aggaszt,de nincsenek rossz tapasztalatok.

Amennyire ellene voltam az elején,most már csak ebben bízom,szerdán megyek.

+Minél előbb védettséget akarok szerezni.

/Egyéb előnyök nem vonzzanak: étterem,szálloda ilyesmi./

Őszintén szólva én szívesebben meghívnám a barátaim,ismerőseim hozzám.

Tudom mi van a kajában,italban,tisztaság,stb.

2021. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: félő,hogy nem,illetve biztos lesz pár ország,ami elfogadja.
2021. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
#1, akkor biztos ezért van, hogy magasan a Pfizerrel oltottunk mi is a legtöbbet. Ez a csúnya nemszállító nyugati cég eddig úgy kétszer annyit szállított, mint a kínaiak.
2021. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nagyjából senki se tudja biztosan megmondani neked. Nagyban függ, hogy hova szeretnél utazni. Az EU-s vakcinaútlevél kapcsán már kiderült, hogy a tagországok maguk dönthetik el, hogy az Európai Gyógyszerügynökség által jóváhagyott oltásokon túl melyeket akarják elfogadni. A horvátok, görögök már bejelentették, hogy hozzájuk jó lesz bármelyik, hiszen ők nagyban függnek a turistáktól.


Viszont szerintem az biztosan előfordul, hogy lesznek országok, amiknek nem lesz jó. Nagyjából mi, a szerbek meg az Arab Emírségek a 3 legfejletteb ország, ami használja a Sinopharmot, a többi 30 meg a Mozambik-Kirgizisztán-Egyenlítői Guinea szintet képviseli.


Tehát a kínai vakcinával oltó országok turizmus szempontjából szinte teljesen jelentéktelenek a Balkánt kivéve, így nem nagyon lesz nyomás a nyugati országokon az elfogadására.

2021. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Minden orvos először a kínait dobja be, visszamondod, 2 nap múlva felajánlanak rendes vakcinát is :)
2021. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

#5 "Ez a csúnya nemszállító nyugati cég eddig úgy kétszer annyit szállított, mint a kínaiak."

Tudod a probléma itt azzal van, hogy ennek a "Ez a csúnya nemszállító nyugati cég"-nek már régen le kellett volna annyit szállítania, hogy ne is legyen szükségünk a kínai vakcinára hogy a mai oltottsági állapot lehessen.

Azért szerződött a magyar kormányzat is közösen ezzel a céggel, mert tőlük várták a vakcinákat.

Csak nincsen.

2021. ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Horvátokhoz és görögökhöz biztosan mehetsz vele, ők elfogadják. A tipikus turistacélpontok követni fogják őket és nem fognak válogatni, örülnek, ha jön vendég. Szóval azért nagyon nem aggódnék.
2021. ápr. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg igen. Nem fognak lemomdani a kínai turistákról a nyugati országok se
2021. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!