Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jelenleg Magyarország vagy...

Jelenleg Magyarország vagy Lengyelország gazdagabb, fejlettebb? Melyik országban magasabb az életszínvonal, az infrastruktúra színvonala és úgy összességében hol jobb az élet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Magyarország
Lengyelország
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Keresetet nézve egyérteműen lengyelország, társadalmat nézve szerintem inkább magyarország legalábbis tolerancia szempontjából. Sokszor azt lehet érezni magyarország mennyire homofób, rasszista de sajnos ennél a lengyelek messze rasszistábbak (főleg vallást nézve), és sokkal nagyobb a homofóbia is. Úgyhogy lényegében ugyan az a helyzet.
2021. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 molnarmarcell21 ***** válasza:

Nagyjából egy szinten vagyunk.


[link]

2021. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lengyelország. Kb egy szinten vagyunk de a tendencia az, hogy ők fejlődnek mi meg nem.
2021. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már teljesen átutaztam Lengyelországot, kétszer más irányból. Örülnék, ha elérnénk az ő szintjüket. A házak rendben vannak vagy tatarozzák őket, az utak jók, vállalkozások fejlettebbek, mint nálunk. Nagyon jól jöttek ki az EU-s pénzek felhasználásából, iszonyatosat dobott a gazdaságukon és ez látszik is.
2021. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Nagyjából ugyan az,viszont az ügyintézések ott csapnivalóak.
2021. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszéltem lengyelekkel. Ugyanaz a helyzet mint nálunk. Mondta is nekem lengyel-magyar két jó barát. Mivel több a lakos és nagyobb ország kicsivel jobb a helyzetük.
2021. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!