Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi pontosan ez a "Great reset"?

Mi pontosan ez a "Great reset"?

Figyelt kérdés
Klaus Schwab indítványa.

2021. máj. 4. 11:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

"Tudtommal minden ország figyel a magántulajdon "szentségére" és sérthetetlenségére, akkor a törvényeket is átírják mindenhol?"


Nem tudom, de ha én akarnám megcsinálni, tuti az USA-val kezdeném. Eddig is, ha nem fogadtad el a demokráciát, akkor "elvitték" hozzád a demokráciát. Plusz Biden épp most gürizik a gazdasági miniszterével azért h nemzetközi minimum társasági adó legyen... ha azt sikerül átnyomnia, akkor bármit.

2021. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%

9.

El tudjak venni az emberek tulajdonat ha addig fog menni ez a jarvany baromsag, mig mindenki becsodol. Az egesz kozeposztaly kapasbol meg kb mindenki. Hat mar ebben vagyunk benne sajnos. Ha tonkremesz, el kell adnod amid van vagy a bank veszi el stb.

2021. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
Lásd. Orosz-ukrán háború. Nagyon jól leírta itt ez egyik válaszoló, ami most zajlik, kommunista hatalomátvétel zajlik, természetesen a Putyin is csak egy báb.
2022. febr. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%
Kamu az egész. Nem kell ám mindent hülyeséget elhinni.
2022. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Great Reset

Ezt most találtam: [link]

2023. aug. 7. 21:44
 16/18 anonim ***** válasza:
35%

Kommunisták xD azok persze, senkit se zavarjon hogy a jelenlegi kapitalista helyzetet írják le. Na aztán egy gazdag vezetői elit sem éppen a kommunizmus része.


És a kommunizmusban magántulajdon nem lenne, mint pl a fideszes cégbirodalmak.


A személyes tulajdon, a házad, autód, fogkeféd, tehened, kisboltod a tied marad.


Ha semmid sincs, akkor egy kapitalista bérrabszolga vagy. A great reset meg egy megvalósíthatatlan terv ami nagyon elszabadult konteós körökben. Mindig rettegni kell valami kitalált dolog miatt…

2023. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
16. Látszik, hogy fingod sincs az aktuál geopolitikáról. 😂😂😂
2023. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17. vagyok. Na, megjött az agyalágyult, lepontozó brigád. 😂😂😂
2023. aug. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!